SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beksakus/Dziennik/Recomp+Basen i Aeroby/str.8,nowy trening str.16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Obym w czasie roku szkolnego wytrwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
" ale jednak to ćwiczenie jest mega za***iste Ziooom!"

zgadzam się:D moze i moje najslabsze ale najbardziej je lubie a potem mc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
A no właśnie rok szkolny się zbliża i ciekawe jak to będzie oby czasu starczyło na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Ja pewnie będę miał czas, ale nie wiem jak mój kolega. Nie wiem jak to będzie. Chyba się na normalną siłownię zapiszę.
Co sądzicie o tej:
http://www.silowniasahara.pl/ http://www.silowniasahara.pl/IMGallery/zoom_image.php?sort=id&id_phot=43&start=0&limit=16&kategoria=1&fraza=&album= 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Jakos dla mnie rok szkolny to nie wielka przeszkoda zeby miec czas na treningi, nawet jeszcze zostanie troche wolnego czasu, przeciez nie trzymaja nas tam 24/7 :P. No inna sprawa jak ktos po szkole caly czas lekcje odrabia i sie uczy, albo zap****ala do nocy, ale te 2 to watpie, chyba ze student z praca i zaoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Wiesz: klasa maturalna, najlepsza w szkole (czemu my?! ;( ) i wysokie o czekiwania wszystkich ;/ Do tego chce się na polibude dostać na dobry wydział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Zazdroszczę... Takie wyniki a dopiero do LO idzie xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w kregoslupie

Następny temat

efeka/dziennik/dla poprawy sylwetki sily i osiagow sportowych

WHEY premium