SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beksakus/Dziennik/Recomp+Basen i Aeroby/str.8,nowy trening str.16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ściągacze, pasy, rękawice raczej używa sie przy maksach.
Większość ludzi odradza ich stosowanie.
Ale skoro masz chory nadgarstek, możesz sobie kupić ;p

Ostatnimi czasy zacząłem sie grubo ubierać na czas ćwiczeń.
Po rozgrzewce, dużo lepiej się czuje. Stawy zupełnie nie bolą podczas siadów. Ogólnie jest jakoś fajniej. Gdyby nie to że upał i sie poce jak prosiak ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Co do pocenia to nie tylko Ty,wykonam 1 cwiczenia i juz zlany potem,dodatkowo 1,5L wody to mi starcza na pol treningu.Wiesz ja moglbym nawet bez sciagaczy tylko jak mam ugninanie ramion sztanga to podchwytem czyli przekrecanie nadgarska i w tym problem.Bylem w sanatorium poprawila sie rotacja no ale nie do tego stopnia zeby nie bolalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Beksakus, nie zapomnij filmików nagrać:) MC, MP, WL, przysiad i np ćwiczenia na bica, trica no sam nagraj troche, trzeba zobaczyć co tam robisz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Boksero,dobra tylko czy z pon srody?? czy piatku bo mam roznie 5/5 4/10 3/15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
o hehe, zauważyłem własnie że mamy ten sam trening:)
to rywalizacja będzie xD

i daj z pon i zrób w sróde i nagraj w piątek:)

tylko wiesz, uginania nadgarstków nie musisz
te głowne i na trica bo mocno robisz widze:)
i te gdzie się męczysz bardzo, cięzko Ci, bo tam mogą się błędy wkraść i nie zmniejszać obciążenia tylko treningowym!:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-03 21:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Rywalizacja no ok:) co do ugnianie nadgarstkow to zostawiam dla siebie,jakie maksy Twoje w wyciskaniu zolnierskim??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
teraz, nie wiem, marne

wczesniej 60kg x 5? jakoś tak to bylo;)

siła spadła ostatnio ale mam nadzieje że wróci z nawiązką xD


ogólnie ja mam więcej podstawowych ćwiczeń a ty izolacji;)

jak wagA?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-03 22:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
waga sie waha ciagle 74/75 ale mi nie przeszkadza bo widac ze zmiana w sylwetce:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Czasami waga nie jest wyznacznikiem wyglądu dlatego dobrze że widzisz zmiany :). Słodyczami od czasu do czasu nie ma co się obawiać (i mówi to największy grubas :D). Jak dla mnie to cały trening w partach nagraj chciałbym zobaczyć jak Ci idzie :D.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w kregoslupie

Następny temat

efeka/dziennik/dla poprawy sylwetki sily i osiagow sportowych

WHEY premium