SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beksakus/Dziennik/Recomp+Basen i Aeroby/str.8,nowy trening str.16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
czemu robisz miesięczną przerwę ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
3 miesieczna ze wzgledu na zdrowie,musze odpoczac tak lekarz powiedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
LOL
bo co? bo dostałeś stanu zapalnego i poszło parę bełtów ? :/

Stary,organizm się przyzwyczai to i będziesz maksował po 9 razy w tyg- jak ja xD
i nic Ci nie będzie ;) organizm dostał szoku i tyle ;) jak skończy Ci się biegunka to wracaj na siłkę i przez jakiś czas maksuj tylko w 1 boju na jednym treningu. Za 3-4 miesiące maksuj w 2ch bojach,a później będziesz mógł sobie regularnie robić maksy w trójboju ;)
Nie ma żadnego realnego powodu,żebyś miał robić tak długą przerwę :)

No chyba,że w czym innym jest rzecz?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Troche tez ze wzgledu na rodzicow,bo cwiczylem cwiczylem rodzice mowili ze krzywda Ci sie stanie zobaczysz... i sie stalo i Mama na razie nie chce mnie widziec na silownii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Stasiek- za chvja w przysiadzie nie wezmiesz 140kg i w mc 160kg..
Chyba, ze mowiles ze to cele na przyszle miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
LOL
bo co? bo dostałeś stanu zapalnego i poszło parę bełtów ? :/

Stary,organizm się przyzwyczai to i będziesz maksował po 9 razy w tyg- jak ja xD
i nic Ci nie będzie ;) organizm dostał szoku i tyle ;)


To samo mu mówiłem, a on swoje Tym bardziej szkoda, bo na zawody w Grudniu formy nie zbuduje = nie pojedzie ;/

Stasiek- za chvja w przysiadzie nie wezmiesz 140kg i w mc 160kg..

Żebyś się nie zdziwił.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-09-02 21:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Cokta, a jakim cudem miałby teraz wziąć takie ciężary?

szanuje i lubie Staśka ale mam małe odniesienie
on robi 16x 70kg w mc a ja 17x 111kg zrobilem i mam wątpliwości czy by poszło 150 xd

oczywiscie jak wezmie, to szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Życie lubi zaskakiwać, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
o dziwo xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Byłem u lekarza od przyszlego tyg trenuje tym razem juz pod okiem trenera,seria w serie tylko musze oswiadczenie od lekarza przyniesc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w kregoslupie

Następny temat

efeka/dziennik/dla poprawy sylwetki sily i osiagow sportowych

WHEY premium