SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Reziolki... to ja ten ... czymam kciki

aero z TV - czas na chodakowską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dobrze, że małą czcionką napisałaś i ja 3mam kciuki za powodzenie. A butki do tej niebieskiej kiecki masz bardzo ładne też

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z chomika jakies tany sciagnąc i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
obliques
Mam wizje i nie jestem pijana
w kazdym razie jezli cię rodzina nie wypisze z domu
jakbys miała w dzien ładowania czas na dwa treningi to wtedy powiedzmy tak
rano owoc, drugie owoc, pozniej trening i 30g ww potreningowo tylko z innych zródeł niz owoce, przerwa i posilek oszukany ww, tak 100g ww na raz, nie wiem w postaci kaszy czy ziemniaków z mała iloscia tłuszczu i jak tylko uda ci sie odzyc to idziesz pobiegac 30min, moze to tez byc jakies aero z TV
I zobaczmy co sie wydarzy


Obli z treningiem będzie ciężko bo moja siłka w niedizelę zamknięta, ale bardzo chętnie zrobię coś w warunkach domowych, mam czarna gumę i piłkę, niestety nie mam sztangi ani hantli.
Te posiłki to maja być z samych ww bez białka i tłuszczu bez ww z zielonych?

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa :)

Dzień 5
rozkład B/T 50/50 - 1200 kal

dzisiaj był trening, ale bez aerobów bo mąż na karczmie i musiałam się spieszyć żeby logistycznie ogarnąć rodzinę :)
1a - jakoś ciężko szło, zwłaszcza ostatnia seria
1b - dodałam kg i znowu lekko gibałam się na boki
2a - tutaj też słabo, łapał mnie skurcz w półdupek jak układałam się do mostka
2b - też bez rewelacji
3 - ciężko szło
Ogólnie jakoś ciężej mi się robiło niż przedtem, poniewaz marne sznase na progres postaram się przytrzymywać gdzie się da.







Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-12-07 19:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ten posilek moze zawierac i bialko i inne ww dowolnie tylko tluszczu niewiele , zreszta wiesz w ten dzien ladoania tluszczu tylko 30g dodanego najlepiej trzymac plus te z chudego bialka co wychodzi

W domu.. no cos tam z obciazeniem ciala moglabys zrobic silowego
jakis pzysiady,\pompki znosy bioder w wiekszej ilosci powtorzen...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Obli zrobię coś pomieszanego z cc i z czarną gumą, potem postaram się pójść pobiegać (może przy okazji pociągnę córkę na sankach 30 kg) a jak będzie mróz to uskutecznię coś w domu. Miska taka może być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
reziolki suprer fajnego masz mikolaja skoro taka idealnie dopasowana sukienke Ci kupil
( jest dokladnie w ulubionym koloze mojego malza)

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Dzień pomiarów
Aż jestem zdziwiona że takie spadki tym bardziej że jestem 4 dni przed @. Obli ty to jakaś czarownica jesteś, aż się boję jutrzejszego dnia



Dzień 6
rozkład B/T 50/50 - 1200 kal





Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-12-08 09:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Fajnie, że ruszyło - wtedy motywacja do trzymania diety (jakby nie patrzeć przy takim rozkładzie trudniej) większa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobra dieta, i dobre spadki
wody zeszło bardzo duzo, mam nadzieje teraz ze poleci dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium