SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Postanowiłam dołożyć jeszcze ćwiczenia z ciężarkami, na razie w wersji domowej (znalazłam męża sztangielki), wyglądać będzie to tak:
Wyciskanie sztangielek (2 serie po 12 powtórzeń) – ciężar 2,5 kg
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia (2 serie po 12 powtórzeń) – ciężar 2,5 kg
Wyciskanie „francuskie” sztangi w siadzie(2 serie po 12 powtórzeń) – ciężar 6 kg
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem (2 serie po 12 powtórzeń) – ciężar 2,5 kg
Przysiady wykroczne(2 serie po 12 powtórzeń) – ciężar 2,5 kg
Przysiady ze sztangielkami(2 serie po 12 powtórzeń) ciężar 2,5 kg
Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)(2 serie po 12 powtórzeń) – ciężar 2,5 kg

Bardzo proszę o ewentualne uwagi i sugestie.

czyli moje ćwiczenia wyglądają tak:
Poniedizałek 50 min ABT i 50 minut step
Wtorek ćwiczenia ze sztangielkami w domu
Środa 50 min step i 50 min ABT
Czwartek ćwiczenia ze sztangielkami w domu
Piątek - basen 1-1,5 km (40-55 min)
Sobota 50 min TBC i 45 min orbitrek
Niedziela wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
hmm głownie same skakanie i machanie sztangielkami potrzebny ci jest trening siłowy ale nie machanie 2,5kg tylko prawdziwym obciążeniem... nie jest ci za łatwo robić przysiady z 2,5kg? tu większość osób zaczyna od samej sztangi która waży 20kg
pozbędziesz się kilogramów, ale musisz się bardziej przyłożyć do ćwiczeń

tu masz trening dla początkującej lady
https://www.sfd.pl/-t803543.html

i bym radziła odpuścić taką ilość zajęć z aerobiku taka ilość nie pomoże tobie schudnąć, a może nawet mieć odwrotny skutek

powodzenia

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-04-01 13:15:19

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
UNKNOVVN
nie jest ci za łatwo robić przysiady z 2,5kg?

tu masz trening dla początkującej lady
https://www.sfd.pl/-t803543.html

i bym radziła odpuścić taką ilość zajęć z aerobiku taka ilość nie pomoże tobie schudnąć, a może nawet mieć odwrotny skutek

powodzenia

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-04-01 13:15:19


Dzięki za uwagi, sztangielki są dwie po 2,5 kg czyli razem 5 kg, nie wiem jak to będzie czy ciężko czy łatwo, bo mam zamiar dopiero od nowego tygodnia je zacząć. Chciałabym, robić te ćwiczenia w klubie do którego chodzę, ale jak czytam opisy treningów (nawet ten z twojego linka to nie za bardzo wiem o co biega, jak to ćwiczenie wygląda i na jakiej maszynie mam je robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Reziolki,
bądź odrobinę bardziej samodzielna.
Wystarczy, że wklikasz nazwę ćwiczenia w google lub jutjuba, i będziesz wiedziała, jak wygląda.
Tu masz atlas ćwiczeń: http://www.kulturystyka.pl/atlas/default.asp 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Ruda_29
Reziolki,
bądź odrobinę bardziej samodzielna.
Wystarczy, że wklikasz nazwę ćwiczenia w google lub jutjuba, i będziesz wiedziała, jak wygląda.
Tu masz atlas ćwiczeń: http://www.kulturystyka.pl/atlas/default.asp


Dzięki, ale właśnie z tego atlasu korzystałam układając ćwiczenia, oczywiście wiem co to wyszukiwarka i jak jej używać. Ale chciałam najpierw zacząć od ćwiczeń w domu i sama coś ułożyć, ale jak widać chyba nie umiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Moja micha na jutro, trochę za mało kal, ale postaram się coś dołożyć, oczywiście warzyw nie wliczałam. Mam problem z 3 posiłkiem, nie wiem co do tych orzechów i migdałów dołożyć idę szukać na forum jakiejś inspiracji :)




Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-04-01 14:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Postanowiłam skorzystać z tego planu treningowego, zobaczymy jak mi dzisiaj pódzie, obciążenia napiszę jak wrócę z klubu.

Plan treningów siłowych na 8 tygodni:

tydzień 1-2: 2 serie x15 powtórzeń
tydz. 3-4: 2x12
tydz. 5-6: 3x10
tydz. 7-8: 3x8


1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
4. Wyciskanie sztangielek siedząc
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)
7. Prostowanie ramion na wyciągu
8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc
10. Przywodziciele na ginekologu
11. Odwodziciele j.w.
12. Wspiecia na palce siedząc

Przed treningiem rozgrzewka na orbim 10 minut, po treningu mam nadzieje, że dam radę jeszcze z 40 minut na orbin lub wiosłach.
Czy dyżym błędem będzie jak będę robić dwie serir po rząd każdego ćwiczenia a nie robić cały obwód za jednym razem, nie wiem czy dam radę szybko przechodzić z ćwiczenia na ćwiczenie, o nie mam rozeznania w rozkladzie maszyn i przyrządów do ćwiczeń. Myślę, że w przyszłym tygodniu zaczęlabym juz obwodami.

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-04-02 09:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Płatki orkiszowe, otręby - tego się nie je
Nabiału masz też za dużo i to takiego średniego jakościowo, niestety, bo sama mleko lubię.
No i nie jestem pewna, ale chyba pomidora wpisywać nie musisz

A, no i mieszanka stud. ma na pewno rodzynki, a to trochę słodkie.

Iiii, czy Ty naprawdę zjadasz cały woreczek ryżu?


Zmieniony przez - szmaja w dniu 2012-04-02 11:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
szmaja
Płatki orkiszowe, otręby - tego się nie je
Nabiału masz też za dużo i to takiego średniego jakościowo, niestety, bo sama mleko lubię.
No i nie jestem pewna, ale chyba pomidora wpisywać nie musisz

A, no i mieszanka stud. ma na pewno rodzynki, a to trochę słodkie.

Iiii, czy Ty naprawdę zjadasz cały woreczek ryżu?


Zmieniony przez - szmaja w dniu 2012-04-02 11:04:44


Otręby wiem ze nie powinno się jeść, ale dodaję je bo nie mam po nich problemów z wypróżnianiem. Mleka daje naprawdę mało tylko zeby płatki napęczniały i nie były suche, może zamienię na wodę, musze spróbować jakie będą w smaku. Co do mieszanki to rodzynki odłożyłam bo tak mi się wydawało, że to sam cukier. Ryż zjadam cały worek bo uwielbiam ryż naturalny, mogła bym jeść codziennie. Z tym pomidorem tez nie wiem bo różnie czytałam już
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium