SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak ja pacze na Wasze ciężary w siadzie to mam ochotę sobie pójść. We wspięciach mnie 50kg gibie nie mówiąc o tym, że miałabym z tym przysiad zrobić. Buuu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
azzi
Jak ja pacze na Wasze ciężary w siadzie to mam ochotę sobie pójść. We wspięciach mnie 50kg gibie nie mówiąc o tym, że miałabym z tym przysiad zrobić. Buuu!


Ja jak patrzę na niektóre ciężary w wyciskaniu to też nie wiem jak one to robią, bo ja mam z tym problem, za to nie mam w MC i przysiadzie, wniosek, że każdy ma jakieś mocniejsze i słabsze strony i trzeba je wyrównać

Dzisiaj dzień pomiarów, szału nie ma najważniejsze, że nie ma jakichś wielkich plusów, jestem przed @ więc może przez to.




Trening:
A: bez zmian daję radę
B1: nawet 3 seria poszła bez większego zgrzytu, czyli jest lepiej.
B2. nie progresuję, bo ćwiczę technikę, mogę powiedzieć, że jest już w miarę dobrze (w końcu czuję które mięśnie pracują) suchy trening daje efekty
C1:tutaj też bez progresu, staram się przytrzymywać i powoli opuszczać
C2: ostatnia seria poszła lepiej niż ostatnio, następnym razem coś dołożę
D: udało się trochę wydłużyć serie







Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-05-26 13:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
reziolki jesli chodzi o pomiary to naprawde nie masz sie czym przejmowac. Sama wiesz pewnie ze w naszym wieku trzeba uzbroic sie w coerpliwosc i dalej robic swoje. Nie zawsze efekt jest po tygodniu
W kazdym razie zycze dalszych spadkow

a osiagi w przysiadzie super



Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-05-26 13:36:18

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
reziolki dobrze jest .....u mnie za to zalamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Zazdraszczam 10x60kg w przysiadzie. I w skosie 37kg.... dla mnie poki co nieosiągalne.
Trza Cię gonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Kokosik
Zazdraszczam 10x60kg w przysiadzie. I w skosie 37kg.... dla mnie poki co nieosiągalne.
Trza Cię gonić


Nie marudź, dużo ci nie brakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Dzisiaj ze względu na wolne trening rano:
10 min. orbi
A: mogła bym więcej ale wyślizguje mi się sztanga z lewej ręki, czy pasy coś pomogą?
B1: w ostatniej serii tylko 8 powtórzeń, ale i tak jestem zadowolona, bo nie lubię wyciskania
B2: górny drążek idzie trochę gorzej niż dolny, ale pracuję nad techniką
C1: bez uwag
C2: dzisiaj nie szło mi to ćwiczenie, ostatnia seria wymęczona
D: bez uwag
20 min bieżnia

Miska z dzisiaj, ciężko mi dobijać białko, muszę jakąś pieczeń z indora upiec :)









Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-05-28 13:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Tez mam problem z dobijaniem bialka Najlepiej idzie mi z welami czesto przekraczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Masz już duże ciężary w MC. A jak się sztanga ślizga to magnezja. Można kupić za małe pieniądze w kostce (nie sypie się). Przy słabszej lewej ręce na większych ciężaraj ja MC robię przechwytem. Nie wiem ale ja mam opory do pasków na naggarski...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Kokosik
Masz już duże ciężary w MC. A jak się sztanga ślizga to magnezja. Można kupić za małe pieniądze w kostce (nie sypie się). Przy słabszej lewej ręce na większych ciężaraj ja MC robię przechwytem. Nie wiem ale ja mam opory do pasków na naggarski...


Próbowałam przechwytem, ale strasznie nie wygodnie mi się robi, i skutek mizerny był. Pomyślę do tej magnezji bo w mojej siłce nie ma. A może to wina rękawiczek, bo w nich ćwiczę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium