SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Jesssu... 110. Jak się te pasy wiąże? To się oplata dookoła gryfu? Nigdy nie widziałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Dzięki - linka sobie musze wkleić i do siebie ale mnie jednak to trochę przeraża Bo ja mam takie jakieś "miękkie" nadgarstki i bałabym się, że w tych paskach mnie coś pociągnie na dół i uszkodze staw. Prędzej coś na usztywnienie nadgarstków samych.
A w linku jest kilka innych przydatnych filmików

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-04 14:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jeszcze w sprawie dziecięcia. Jak Jej naprawdę źle to ja bym, tak jak i Ty zabrała. I nie martwiła się na zapas, bo to może po prostu za wcześnie dla niej. Ja jeździłam np. od 7 roku życia ale spodobało mi się tak 6,7 klasa podstawówki. Delikatne, wrażliwe dzieci są fajne, ja tam nie lubię tupeciarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no pewnie , na pewno nie ma sie czym przejmowac, kazde dziecko rowija sie indywidualnie a teraz pelno chamstwa jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Wczoraj zlatany dzień, znalazłam pracę i musiałam zrobić badania wstępne (jestem zdrowa jak ryba a ciśnienie mam wzorowe).
Miska wczorajsza, pewnie nie dokładna, bo zrobiłam galaretę z golonek indyczych i świńskich i nie powarzyłam sobie i tak na oko wstawiam, kupiłam też swojską kiełbasę wyrób własny i też wstawiam na oko.



Dzisiaj:
DT
Pogoda nie sprzyja treningowi zwłaszcza na siłowni bez klimy
10 min rower
A: z progresem udało się dźwignąć 85 4 razy ale już ciężko było ciągnęło mnie do przodu i ciemniało w oczach, oczywiście nie było mowy o głębokim przysiadzie z tym cieżarem tylko do kąta prostego z kolanami
B1: jest jakiś postęp po tylu próbach udało się
B2:bez uwag
C1: bez uwag
C2: wydłużam przytrzymania
D: bez uwag
Między seriami C skróciłam przerwy do 30 sekund
40 minut bieżnia






Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-07-06 13:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
reziolki
Wczoraj zlatany dzień, znalazłam pracę i musiałam zrobić badania wstępne (jestem zdrowa jak ryba a ciśnienie mam wzorowe).



Praca jest, zdrowie jest, siła jest!!! Dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Jeszcze miska z dzisiaj, trochę czuję głód na tych wyższych białkach (chyba że to inna przyczyna).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a co tam u corki? w lepszym nastroju juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Od dwóch dni nie dzwoni, ja tez nie żeby nie zapeszyć, czyli chyba jakoś sobie radzi. Wieczorem chyba zadzwonię do kierownika kolonii i zapytam jaka sytuacja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium