SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
DT
10 minut rower
A: poszło gładko, jest moc na progres
B1: bez progresu w ciężarze ale udało sie 6 razy
B2: wolne opuszczanie i przytrzymanie
C1: jw
C2: jw
D 42 s
20 minut orbi




Miska na dziś:
Suple: omega 3, enzymy trawienne






Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-06-25 11:42:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
DNT
W ramach walki z pogodą i cisnieniem zrobiłam sobie wytrzymkę z listy:
GPP a`la Akneraj
30sek jumping jacks
30sek burpees
30sek wypadow
30sek mountain climbers
3 obwody
1min przerwy
Dałam rady zrobić 3x, niestety moutain climbers mnie wykończyły, nie jestem w stanie zrobić 10 pod rząd, nawet z rękami na podwyższeniu
Miska z dzisiaj


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
DT
Wczoraj zostałam przez szefową trochę postawiona do pionu (dziękuję Obli), wydawało mi się, że ja to fajne ciężary dźwigam, a dowiedziałam się, że się asekuruję i w MC powinnam dawno 100 kg podnieść,przez to do 2 w nocy nie mogłam zasnąć zastanawiając się jak ja jutro podejdę do tej setki. Obli miałaś całkowitą rację, jak następnym razem zauważysz, że znowu czaję się z ciężarami to wal śmiało z grubej rury bo widocznie ja od czasu do czasu muszę poczuć bat nad sobą. Ale do rzeczy:
A: zaczęłam od 80 jak zwykle asekuracyjnie, potem stwierdziłam, że jak chcę tą setkę zrobić to muszę drugą serie wyżej zacząć, okazało się że spokojnie 8 powtórzeń zrobiłam (poprzednie 2 treningi męczyłam się z tym), no i nadeszła wiekopomna chwila na sztandze 100 kg udało się 4 razy podnieść!!!!!!!!!!!!
B1: ostania seria już chwiały mi się ręce
B2: bez uwag
C1: przy ostatniej serii robiło mi się ciemno w oczach
C2: udało się progresować w ilości
D: bez uwag
30 minut bieżnia (muszę dłużej odpoczywać po ćwiczeniach wtedy mam więcej sił na aeroby)







Miska z wysokimi ww





Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-06-27 11:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Ee tam, co to dla ciebie, poczekam z gratulacjami do 150kg

Ciekawa jestem jeszcze co się tu będzie w temacie przysiadu działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
noz kurcze silna kobieta z ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
ziuta
Ee tam, co to dla ciebie, poczekam z gratulacjami do 150kg

Ciekawa jestem jeszcze co się tu będzie w temacie przysiadu działo


Nie prowokój, może i będzie 150 zamówiłam sobie pasy, więc już nie będzie problemu z wyślizgiwaniem sztangi więc kto wie

obliques
noz kurcze silna kobieta z ciebie


Obli ale tylko ty to wiedziałaś, ja dalej siedziałabym w karzakach gdyby nie wczorajsza rozmowa

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-06-27 17:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Idę się schować...Ale z Ciebie silna babka, podziwiam.Dla mnie te ciężary niewyobrażalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
wow ależ masz siłę podziwiam miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Elita!!!

ps. jeszcze jedna lub dwie "tajemne" rozmowy z szefostwem i po krzakach będziemy się kryć gryząc palce z zazdrości
Gratki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium