SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
wow istne szaleństwo, nie tylko zassało Cie ale spójrz jaki masz genialną pupę, okrągła, jędrna - marzenie Przemiana niesamowita, gratuluję... i jedziesz dalej

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Kochana piękna przemiana,naprawdę gratuluję i powodzenia w dalszych maganiach

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Jeszcze raz dziekuję za miłe słowa

Od dzisiaj nowy trening, mam nadzieję, że da podobne efekty jak pozostałe, najgorzej będzie zrobić te aeroby w dni nietreningowe, ze względu na brak czasu. Na pewno jeden dzień będzie basen, a resztę zobaczymy rower albo bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
DT

Nowy trening jest super

10 minut rowerek
1. przysiad przedni - fajne ćwiczenie, chyba lepsze niż normalny przysiad, ostatnie dwie serie nie były łatwe, ale dałam radę 6 powtórzeń
2. Tutaj miałam problem bo Obli napisała wyciskanie na klatę (łokcie na zewnątrz), niestety mój trener na siłowni nie wiedział co to za ćwiczenie, więc zrobiłam wyciskani na klatę sztangielkami na płaskiej ławce, obciążenia niewielkie bo ćwiczyłam technikę (nie jest tak łatwo jak sztangą)- Obli jak zajrzysz to podpowiedz czy dobrze
?
3. MC ćwiczenie stare więc nie było problemu, może tylko ten że te 5 serii trochę mnie wykończyło i ostatnie 2 zrobiłam tylko po 4 razy

Ogólnie trening fajny, ale dzisiaj nie specjalnie się zmęczyłam.



Miska z dzisiaj






Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-08-27 20:52:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Powodzenia

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
DNT
Dzisiaj bez siłowni za to 40 minut rower w plenerze, wieczorem zrobię ćwiczenia na brzuch.
Miska dzisiejsza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Reziolki, dopiero teraz zobaczylam podsumowanie... Gratulacje! Wyglada super! No i juz nie wspomne o twoich osiagach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
DT
10 min orbi
1. pierwsze dwie serie szły w miarę dobrze w ostatniej tak mnie coś ciągnęło nad lewym półdupkiem, że ostatnia seria stojąc na prawej nodze tylko 8 powtórzeń.
2. niby to samo ćwiczenie co w poprzednim treningu, tylko tutaj z zatrzymaniem na 2 sekundy, ledwo dałam radę tyły ud miałam jak kamień normalnie masakra
3. tutaj bez większych problemów, ale i tak zatrzymanie na 2 sekundy dało w kość
4. jw.
5. w miarę gładko, tylko nie wiem czy podnosić uchwytem młotkowym czy równolegle do podłogi
6. tutaj nie wiedziałam jaki ciężar, pierwsza seria samym gryfem łamanym, potem dodałam 5 kg, w trzeciej dokręciłam zaciski czyli +2kg i niestety nie podniosłam, wróciłam do wcześniejszego ciężaru ale i tak było ciężko
7. robiłam sztangą łamaną, ale lewa ręka mocno mi drżała więc nie dokładałam ciężaru

Ogólnie czuję, że ręce dostały nieźle w kość (jutro muszę kogoś zatrudnić do podnoszenia kubka z kawą), podobnie tyły ud, mam nadzieję, że zejdę rano z góry po schodach.




Miska z wyższymi węglami, pojechałam ze śliwkami, ale były takie pyszne





Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-08-29 21:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
reziolki
2. niby to samo ćwiczenie co w poprzednim treningu, tylko tutaj z zatrzymaniem na 2 sekundy, ledwo dałam radę tyły ud miałam jak kamień normalnie masakra


Spróbuj przysiadów z zatrzymaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Kokosik
reziolki
2. niby to samo ćwiczenie co w poprzednim treningu, tylko tutaj z zatrzymaniem na 2 sekundy, ledwo dałam radę tyły ud miałam jak kamień normalnie masakra


Spróbuj przysiadów z zatrzymaniem


Jurto mam przysiad ale bez zatrzymania. Bułgarski robiłam z zatrzymaniem, ale nie było najgorzej, może przez to że to 1 ćwiczenie było

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2012-08-30 10:09:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium