SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Rudej DT

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Sexy forma, a nie wieloryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
natalijka
co siędzi w tej pw od revanga? :D

dam sobie rękę uciąć że nie to i nie tyle co na etykiecie
za długo tam siedziałem na forum
bałbym bym się jeść monohydrat kreatyny solo od niego,z obawy przed brakiem mono w tym mono

to jest typowa firma krzak,domowa samoróbka,była kilka lat temu afera jak jeden moderator puścił w obieg zdjęcia z hali produkcyjnej
gdzie może i hala była ale linia produkcyjna był stolik ogrodowy,kuchenna waga i miarka

tak więc nie tykam i polecam nie tykac
nawet jesli jest śliczne,świecące opakowanie

nie wiesz kto to pakował,bo o sterylności mowy byc nie moze i nie wiesz co siedzi w srodku tak naprawdę bo żadnych badan nigdy nie było i nie będzie
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94604 Napisanych postów 364562 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669442
natalijka
co siędzi w tej pw od revanga? :D


ciężko powiedzieć ja po wypiciu po 20 minutach byłem cały w plamach
później zeszło i był mega trening
i jeszcze co ważne po wypiciu wrażenie miałem jak by ktoś wrzątek wylał na głowę
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Uuuu to dobre ćpanie
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Berry, matka wie, że ćpiesz?

Poślad mega <3
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
solaros
natalijka
co siędzi w tej pw od revanga? :D

dam sobie rękę uciąć że nie to i nie tyle co na etykiecie
za długo tam siedziałem na forum
bałbym bym się jeść monohydrat kreatyny solo od niego,z obawy przed brakiem mono w tym mono

to jest typowa firma krzak,domowa samoróbka,była kilka lat temu afera jak jeden moderator puścił w obieg zdjęcia z hali produkcyjnej
gdzie może i hala była ale linia produkcyjna był stolik ogrodowy,kuchenna waga i miarka

tak więc nie tykam i polecam nie tykac
nawet jesli jest śliczne,świecące opakowanie

nie wiesz kto to pakował,bo o sterylności mowy byc nie moze i nie wiesz co siedzi w srodku tak naprawdę bo żadnych badan nigdy nie było i nie będzie




Solaros, domniemania zawsze są, akurat przytrafiło mi się że ćwiczę z osobą która mieszkała pare przecznic od niego , brała jego suple i kupowała od niego prywatnie , twierdzi że te info które są w obiegu o rzekomej piwnicznej brudnej melinie z suplami to są brednie.
Ja się tam nie wtrącam , firma jak firma napewno jest sprawdzana, ma nadal klientów i suple które dobrze koszą.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
kiedyś kupiłam od niego kreatyne, tak mnie na forum nastarszyli że 'od tego umrę' że po 1 miarce wyrzuciłam do kosza całe opakowanie. Może trzeba było brać? ... heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Najlepiej sprzedać
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Ojej, co tu się dzieje No ale po kolei:

Wczoraj zrobiłam klatkę, bicepsik i tricepsik, ale dziś już DNT, bo rozłożyło mnie jednak... Byłam u lekarza, mam przepisany antybiotyk, kuruję się w domciu i mam nadzieję, że do Sylwestra przejdzie, bo nogi muszę zrobić Mimo DNT jem ww, jak zwykle kiedy jestem chora, bo jednak stawiam na maksymalną regenerację podczas choroby
I jeszcze dodam odnośnie moich ostatnich problemów ze snem, bo zapomniałam napisać wcześniej: po tej rege śpię idealnie, noc w noc zasypiam bez problemu, budzę się wypoczęta

gienus - ja nie po świętach spuchłam, ja już wcześniej byłam spuchnięta

lodzianin - nieee, nie ma opcji na rekomp, za dużo jednak sadełka - zredukuję, zobaczę co tam się zbudowało a i psychicznie się trochę lepiej poczuję jak będę lżejsza

kendis - dziękować

solaros - doszła, doszła, będzie co szamać na redu raz jeszcze dziękuję

Cayek - zobaczymy kto będzie chudszy

alina - dzięki no aż tak źle nie jest, ale i do ideału bardzo daleko

blase - ale że cały obiektyw zajmuję?

Al - no niech będzie

kaszka - o ćpane nie pytała, tylko o sterydy, także chyba nie wie To jak będę miała jeszcze taki brzuszek jak Ty to będzie cacy

natalijka, sol, lodzianin, Cayek, domer
- ja już wcześniej chaina próbowałam, jak dla mnie najlepsza pw A i warto zauważyć, że nie biorę pw na każdym treningu, tylko raz na jakiś czas



To skoro tyle mądrych głów się tu naszło, to przedstawiam wstępny szkic redukcyjny

Dieta
DT BWT - 120/250/55 - 1975 kcal
DNT BWT - 160/30/110 - 1710 kcal
Nadal CBL, nie liczę warzyw zielonych. Będę ciąć najpierw z ww w DT, ew. z tłuszczu w DNT, ale nie zakładam z góry kiedy będę ciąć - dostosuję to do tempa redukcji. Wiadomo też, że bardziej czysto będzie i liczone konkretnie, nie na oko.

Trening
Kończę priorytet na plecy, teraz raczej postawię na nogi, chociaż wiadomo, że kokosów się na redu nie spodziewam Pewnie wyjdzie coś takiego:
Nogi hiper
Plecy + barki
Klatka + biceps + triceps
Nogi siła
Barki + biceps
Na razie bez cardio - dojdzie dopiero jak ciecia w diecie będą mało efektywne, możliwe, że prócz standardowego cardio jakieś krótkie wytrzymałościowe, tabaty

Suplementacja
Taka jak dotychczas, zastanawiam się jednak ciągle czy nadal brać kreatynę, czy nie


Wypowiadać się, czy jest dobrze, co by zmienić, czy wszystko zmienić Chętnie wszystkiego wysłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
JustBlackBerry
gienus - ja nie po świętach spuchłam, ja już wcześniej byłam spuchnięta


Zmień głowę proszę .. masa to masa a nie jakieś pipidułki , teraz większość cipek w rurkach się ciebie boi :D
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Badanie FASTER

WHEY premium