SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
trzymam kciuki! za ogarniecie czasoprzestrzeni i czysta miske przede wszystkim! a potem za reszte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Trzymam kciuki. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze, więc nic na siłe. Ale z drugiej strony jeśli nicnierobienie (w sensie żywieniowym i treningowym) Cię męczy to warto wygospodarować sobie chwilę chociaż na krótki trening :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asieńka :) brakowało Ciebie tutaj. moje kciuki to Ty masz zawsze. a jak trzeba to i kopa :) nikt nie wstawia takich misek jak Ty. super, że zmiany są pozytywne, bo takie odnoszę wrażenie z Twojego postu. wierzę gorąco, że plany pracowe i sportowe fajnie się uzupełnią i że wkrótce znów wrócą Twoje wypiski sportowo-miskowe.
i pieseł na plaży też widać zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Asiu wracaj do nas, bo w grupie siła i napędzasz nas tak samo jak my Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Piesel mega zadowolony! Wrzucaj wiecej czworonoga

Mam nadzieje ze dobrze zaaklimatyzujesz sie w nowej pracy i powrocisz do nas z pelna para
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Fajnie że napisałaś tego posta. Trzymam kciuki i wierzę że sobie jakoś wygospodarujesz czas na treningi.Początki w nowej pracy zawsze są trudne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
pokornie wracam, bom... się stęskniła!!!
zajrzałam dziś na forum i poczułam to trudne do opisania uczucie... kurcze jak tu fajnie było...
dobra dosyć podlizywania

co u mnie, w sumie nic nowego nadal pracuję po 10-12h dziennie i nie potrafię narazie wyjść na prostą
zmiany nie żałuję, ale nie jest lekko

sylwetkowo - sporo złego się zadziało, przytyłam 4-5 kg, pomiarów cm nie robię
treningowo - nul... nie było na nic siły, wracam do domu, funkcjonuję 3h i idę spać
miskowo - marnie

ale od jakiś 2 tygodni, zaczęłam czuć jako taką kontrolę nad swoim życiem
w efekcie

sylwetkowo - powstrzymałam tycie, coś tam drgnęło w dół
treningowo - w przeciągu ostatniego tygodnia zrobiłam 2 treningi - z niesamowicie niskim obciążeniem, a i tak zakwasy były niemiłosierne niemniej żal, gdy goblecik robi się z 12 kg, podczas gdy robiło się z 30 kg
miskowo - poszłam na łatwiznę, ale narazie to jedyne wyjście, od pn do pt mam catering dietetyczny - 1800 kcal, całkiem ładnie zbilansowany, z białkiem na poziomie około 80 g. jedzenie jest pyszne i urozmaicone

już raz wystąpiłam z podobnym wpisem, w którym prosiłam o trzymanie kciuków, dlatego tym razem o kciuki nie proszę, tylko sama obiecuję sobie i Wam, że biorę tyłek w troki i wracam do działania!
Fajnie, że jest gdzie wracać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asieńka :) nawet nie wiesz jak się cieszę, że się odezwałaś. mimo że o kciuki nie prosisz, to ja je trzymam. co do zmian - grunt, że ich nie żałujesz, że się zadziały, zrobiłaś krok do przodu. aczkolwiek z tego co piszesz lekko nie jest. wierzę, że z czasem będzie jednak :) miło się czyta że wracasz do działania, początki po przerwie, wiadomo, że łatwe nie są. ale znając Twój upór i to co pokazałaś wcześniej to wiem, że wpadniesz w rytm szybko. czego Ci z całego serca życzę. jak nie kciuki, to kopas (ale taki lekki) na rozpędas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium