SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 35
przeglądanie progresów samą mnie motywuje czekamy co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
obecna!

nawet nie chcę sprawdzać ile mnie nie było ;) nie wiem gdzie się ten czas podział, ale jestem, działam cały czas tylko z pewnymi modyfikacjami
po zakończonym z sukcesem pierwszym etapem redukcji, która trwała 14 tygodni udało się zrzucić 9 kg i 41 cm w obwodach
następnie był off 4 tygodniowy, w tym wypad w góry celem naładowania baterii, waga skoczyła ale niewiele
a potem wróciłam do redukcji i dziś mam jej 4 tydzień

sportowo trochę się pozmieniało, jakoś siłowy mi nie wchodził, bo a tu boli, a tam sciska, więc zaczęłam sobie więcej biegać i tak się wkręciłam, że zaczęłam biegać w okolicach 25-30 km tygodniowo, co dla mnie już jest wysokim pułapem, no i tak się wkręciłam, że się uszkodziłam ;) poszło mi coś w łydce, tak trafiłam do fizjo i jestem u niego już po 3 wizycie i jestem bardzo zadowolona, z tego jak prowadzi terapię
powoli wracam do biegania, zakupiłam ergometr wioślarski, plan też jest wrócić do siłowego, ale wszystkiego po trochu i ostrożniej

dietowo, hmm tu trochę ucięłam kcal, bo na 1800-1900 kcal wszystko spada, ale o ile ćwiczę
zatem w dni, w które leczę kontuzje albo odpoczywam po zabiegach u fizjo ścinam do 1600-1650 kcal
będzie zatem trochę w kratkę

generalnie redukcja potrwa do końca listopada, i na tym narazie koniec, zobaczymy co się uda osiągnąć
ja już i tak jestem zadowolona, bo sporo spadło, 14 tygodniowa redukcja + 4 tygodnie offa + 3,5 tygodniowa redukcja dają w sumie 11 kg i 50 cm mniej ;) no to co tu narzekać

niesamowite jest też to, że ja się mocno poddtuczyłam i moja obecna waga to mniej więcej ta, z której wychodziłam 4 lata temu, a wybaczcie brak skromności, dużo lepiej wyglądam niż gdy wtedy zaczynałam, ciuchy spadają, ludzie chwalą, czuję się dobrze

nic tylko działać no to działam

ps. dietowo też duża zmiana, bo ponownie wrócilam do diety wege, okazjonalnie zjadam jakieś mięso w tym bardziej ryby jeśli już, planuję badania w tym miesiącu więc będę trzymała rękę na pulsie, co by wyniki nie spadały

niezmiennie proszę o trzymanie kciuków i doping :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
to jeszcze foty poprosimy
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Nene87
to jeszcze foty poprosimy



Tak

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
będą, będą, aczkolwiek nie robiłam zdjęć przed ;) nie chciałam jakoś tego uwieczniać, trochę żałuję teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Gratulacje ogromne bo wyniki świetne. Wystarcza nam zdjęcia po chociaż rzeczywiście szkoda że dla siebie nie masz chociaż. To zawsze dodatkowo motywuje.

A wracasz do wege bo się lepiej czujesz czy z jakiś innych powodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
pochwal się jaki ergometr kupiłaś. Sam myślę nad takim zakupem do domu. Mam całe poddasze wolne i tam się na luzie zmieści. Poza tym szybkiego powrotu do pełni sprawności. Fajnie że trafiłaś na dobrego fizjoterapeutę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
paula.cw
Gratulacje ogromne bo wyniki świetne. Wystarcza nam zdjęcia po chociaż rzeczywiście szkoda że dla siebie nie masz chociaż. To zawsze dodatkowo motywuje.

A wracasz do wege bo się lepiej czujesz czy z jakiś innych powodów?


Paula dziękuję za gratulacje :)

wracam do wege, bo taki był mój zamysł od dawna, jakiś czas temu przestałam jeść mięso i dobrze się czułam, trwało to trochę ale nagle wróciłam do mięcha, teraz wracam znowu do roślin, z większym już przygotowaniem i nastawieniem na zdrowe "zamienniki", biorę b12, planuję się badać, oby dobrze to mój organizm znosił

najbardziej chodzi o kwestie duchowe :) nie chcę jeść zwierząt
bo smakowo niestety mięso bardzo lubię

Night - wioślarz to Zipro Dash, fajny, ze średniej półki cenowej, aczkolwiek używamy około tygodnia, więc ciężko o wiarygodną opinię
na pewno nie jest tak głośny jak się obawialiśmy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium