SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
18.08 - DNT
miska - wpadły pierogi, które dostałam od Mamy, jedne ruskie, drugie z serem na słodko - wliczone w michę - takich rzeczy się po prostu nie odmawia

a to wczorajsze placuszki z jeżynami z działki, boskie były

19.08 - DNT
bieg z piesiorem - 4,3 km - fajnie było, wygląda to jak interwały, bo biegniemy, biegniemy, biegniemy, STOP poczułem coś, poczekaj!!, no dobra mogę biec dalej
miska - dziś baaardzo na słodko, ciekawe jak się będę po tym czuła, ale mam tyle owoców (m.in. około 10kg gruszek) że nie sposób ich nie jeść, wpada również twaróg, ale myślę że mnie nie zabije




Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-08-19 07:41:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
A jaki to pies? w takich sytuacjach dobrze sprawdza sie 3m smycz,ale tylko gdy nie jest wieksza od psa

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
hej Lejjla
Gończy Polski 2 latek - zalicza się go do średnich z tendencją do dużych psów
on biegnie w szelkach, na smyczy z amortyzatorem, którą mam przypiętą do siebie pasem (jesteśmy związani ze sobą na dobre i złe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Ah one mają taką fajną sierść. To pieseł szczęśliwy musi być, skoro nie biegnie sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
sierść jest super, faktycznie, wiele osób to mówi
wiesz, on by najchętniej biegł sam, a najlepiej za jakąś zwierzyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Pamietam psa moich rodzicow, tez chcialam z nim biegac...hehe za zadne skarby sie nie udalo Po kilku krokach stwal i mial gdzies bieganie

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
a i zapomniałam napisać, mam domsy w ... przedramionach chyba pierwszy raz - czyżby to od hacka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bardzo możliwe - uchwyt w tym ćwiczeniu jest bardzo istotny, przedramiona i dłonie mają co robić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Hahaha to mu uciekaj, będzie szczęśliwszy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
nightingal
Bardzo możliwe - uchwyt w tym ćwiczeniu jest bardzo istotny, przedramiona i dłonie mają co robić.

miło
beatrice
Hahaha to mu uciekaj, będzie szczęśliwszy :P

hehe, myślę, że oszalałby ze szczęścia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium