SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Też czytałam ten artykuł i był zachęcający, ale w innych z kolei czytałam, że trening bez węglowodanów (jak i dieta LC) nie jest dobra dla tarczycy. Więc dla mnie na pewno odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Asia co do @ to wg mojej ginekolog to jest w normie. Nawet tydzień odchylenia może być reakcja organizmu na cokolwiek ( ze niby takie wrażliwe jestesmy). Oczywiście to tylko opinia jednego lekarza ale nie martwilabym się raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
cały czas mam z tyłu głowy czy nie jem tych węgli za mało, z jednej strony hipoglikemia, ale z tarczycą też dzieje się chyba coś złego, no nic, wybieram się też do diabetologa, pogadać, zobaczę co mi powie, a tarczycę dalej badam

dzięki paula za wpis o @, człowiek już głupieje, ale ewidentnie mam kilka równych cykli a potem coś go zaburza, więc to pewnie czynniki zewnętrzne

DNT wpis dzisiejszy, nie mam zamiaru zmieniać michy
założenia - 1900 kcal, B/T/W - 120/100/131 - bez glutenu, bez nabiału, w miarę możliwości niskie IG - dziś ziemniory, co ja pocznę że je lubię
warzywa: może być
suple: cynk, selen, magnez z wit B oraz wit. C + cynamon do jednego posiłku, ocet przed dwoma posiłkami
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: jest dobrze, choć wolałabym być w domku na kanapie ale chciałam wspomnieć, że od hmmmm chyba dobrych 3 tygodni z jelitami nic złego się nie dzieje, zero wzdęć zero bólu w boku, domsy jedynie na plecach pomiędzy łopatkami, nogi już super
aktywności: bieganie, zrobiłam bardzo delikatne interwały






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
joanna83d

9. Uginanie ramion ze sztangielkami chwyt młotkowy: 3 x 8-12 
10kgx10/10kgx10/10kgx8 - ciężko pod koniec ręce już zmęczone



Asia a te 10 kg to na jedną rękę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
eeee nieeee, w rozpisce podaję sumę całego obciążenia, tak wydaje mi się czytelniej, bo np. MC robię z dwiema hantlami to gdybym podawała obciążenie na jedną rękę, to wyszłoby straaasznie mało, a tak to jest trochę mniej mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak wpisujesz opis ćwiczenia i masz zaznaczone, że hantle to podawaj wagę jednego hantla. Jak sztanga to wiadomo całej sztangi. Tylko trzeba zaznaczyć w danym cwiczeniu, np. MC z hantlami. Bo ja też bym rozumiała, że to 10 kg na rękę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
ech czyli odwrotnie to rozumiałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
o matko, tyle stron przegabipal??? jak to ?!!! bicki piekne, cisnies!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
dziękuję Bziu
muszę częściej foty wrzucać, bo Dziewuchy motywujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium