SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Niestety biorę obydwie opcje pod uwagę. Nie chciałabym zaoweszac redu bo nie lubię zmieniać planów ;) miała być redu do końca listopada i kolejna dopiero w nowym roku. Jeszcze nad tym myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
9.10

Aktywności: off, ćwiczenia od fizjo na nogę i na rotatory

Noga dziwnie się zachowuje. Albo mam nagły bol bo stanę na niej za szybko np. dog mnie pociągnie na spacerze albo ze schodów muszę zejść, albo bez powodu np. podczas jazdy autem nagle lydka spina się i pojawia się bol, który po kilku chwilach odpuszcza.

Dieta: 1600kcal

śniadanie: owsianka

II śniadanie: pieczywo, ser warzywa

obiad: sushi z łososiem

kolacja: ziemniaki gotowane, twaróg z jogurtem greckim i szczypiorkiem





Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2020-10-11 08:38:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
10.10

Aktywności: pracę ogrodnicze, ćwiczenia od fizjo na nogę i na rotatory

Pomagałam w pracach ogrodniczych. W trakcie noga trochę bolała ale około 12 taczek ziemi załadowałam i przewoziłam, więc siła jest

Dieta: w granicach 1800-2000kcal

śniadanie: jajecznica, chleb

II śniadanie: sałatka z tuńczykiem, sałatka z serem fasola i ananasem, chleb

obiad: zupa pomidorowa z makaronem, makaron z kurkami i smietana

kolacja: placuszki z jablkami

Taka klasyka domowego jedzenia od Mamy :) :) nie żałuję anj jednej kcal :) ale starałam się nie objadac jak to miałam w zwyczaju przy takich okazjach a to mentalny sukces.

Dużo świeżego powietrza, trochę się wymęczyłam potem jazda autem i spać poszlam przed 21.

Rano jeszcze zrobiłam pomiary. Jest ładnie mimo perturbacji. Cel I prawie osiągnięty. Malutko zostało.





Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2020-10-11 08:55:17
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Leci leci

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie no bardzo ładna redukcja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
dziękuję :) jestem zadowolona :) zobaczymy na co noga pozwoli, ale spróbuję jeszcze do końca listopada zejść by może 6 z przodu się pojawiła i przejdę na zimowe utrzymywanie wagi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
11.10

Aktywności: off, ćwiczenia od fizjo na nogę i na rotatory

Noga wyjątkowo pięknie, bo w ogóle jej wczoraj nie czułam. Więc jest postęp :) już nie mogę się doczekać czwartku, wtedy wizyta u terapeuty zajęciowego, ma mi dać zestaw ćwiczeń do domu na nogę i ramię i potem wizyta u fizjo, może przy odrobinie szczęścia pozwoli potruchtać na próbę ;)

Dieta: 1600kcal

śniadanie: omlet

lunch: pieczywo, sałatka z serem pleśniowym i takim ala oscypek

obiado-kolacja: pomidorowa z ryżem, pyzy ziemniaczane z serem na słono (wyprawka od mamy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wiem Paatik, ale ja tylko leżę, totalnie nic nie robię, a moje CPM to obecnie 1800 wg różnej maści wyliczeń, ale jestem otwarta na uwagi, po to tu jestem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium