SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Po ciemku też się boję. Robiłam już podejścia do biegania z czołówką, jedne udane a inne nie, zdarzyło się uciekać na widok drzewa Jeśli już muszę po ciemku to wolę wcześnie rano, bo perspektywa tego, że zaraz będzie jasno jakoś lepiej na mnie wpływa. Wieczorem w teren raczej się nie zapuszczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
U mnie to non stop są jakieś akcje z tymi migrantami. Zdarzały się nieciekawe akcje - szczególnie na samotnych kobietach. także warunki niesprzyjające do wieczornych aktywności z dala od ludzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Moze w weekend skusze sie na bieg w terenie zobaczymy

9.12
miska czysta
1800kcal

owsianka banan jogurt
pieczywo pasta warzywna warzywa
nalesniki domowe dzem a kto powiedzial ze na redu nie można

treningowo pobiegane ladnie spada mi zuzycie pompy. Z treningu na trening, to chyba dobrze

Ale przyznaje ze 6 treningow w tygodniu to za duzo. Musze cos zmienic. Sprobuje dwa dni przerwy wtedy beda 3 silowe i 2 biegi. Niby bym wolala wiecej biegac niz dzwigac ale chyba 2 silowe nic nie dadza. Szczegolnie takie moje lajtowe silowe.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Jeśli celem jest bieganie to 2 siłowe mogą być. Z tym że celów sylwetkowych tym ciężko osiągnąć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Wszystko zależy od głównego celu. Bieganie nie jest sportem sylwetkowym, więc albo sylwetka i trening siłowy, a bieganie jako dodatek, albo wyniki biegowe a siłowy jako uzupełnienie treningu biegowego. Albo ćwiczenie dla fanu, wtedy robisz to co lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Bieganie pewnie pełni funkcję popędzacza redukcji. Siłowe tego nigdy nie dadzą.
Może można wymysleć taką konstrukcję, ze najpierw spalamy ile wlezie głownie aerobami, a potem dopiero budujemy sylwetkę siłowymi "na czysto".

Tak czy inaczej - ogólnej puli aktywności nie warto obcinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
A z trzeciej strony bieganie fajniejsze jest jednak we wszystkie inne pory roku, a nie w zimę XD Więc gdybyś teraz przycisnęła z siłowymi to biegowo możesz poszaleć w terenie, gdy się zrobi cieplej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Hesia zależy jak dla kogo Ja w sumie wolę biegać w zimie niż w lecie, bo zawsze zimą mogę się lepiej ubrać, a w lecie jak jest gorąco to biega się koszmarnie i nic nie można z tym zrobić. Jedyny plus lata taki, że jest dłużej jasno, ale zwykle jedyna znośna pora do biegania to 5 rano. No i u nas w sezonie letnim co chwilę burze, nawałnice, grady. Nie raz musiałam odpuścić trening. Chociaż i tak moja ulubiona pora do biegania to jesień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No dobrze, MOIM ZDANIEM lepiej się biega wiosną, jesienią i nawet latem niż zimą po śniegu i lodzie, gdy musisz idealnie wycelować z trasą, by nie wracać marszem do domu dłużej niż kilka minut :P Nigdy latem nie biegam o 5 rano. Nie, cofam to, w ogóle nigdy nie biegłam wcześniej niż o 8 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dziekuje za wszystkie opinie.
Po przemysleniach co teraz chce osognac i co sprawia najwiecej frajdy i do czego chce sie isc spocic stanelo na 2 silowych i 3 treningach biegowych. Silowe musza choc troche zostac bo do biegania tez potrzebne (szybciej sie kontuzjuje bez silowych) a i sprzetu szkoda poza tyl jakos zawsze lepiej ta redukcja szla gdy silowych nie odstawialam na polke.

Przyznam ze musialam cos zmienic bo zaczynalo mnie irutowac codzienne trenowanie zapewne to @ kryzys i inne sprawy ma głowie sprawiaja ze czlowiek szuka wymówek ale te 5 dni treningowe w tygodniu to i tak sporo jak na mnie.

piatek
miska czysta
1700 kcal juz nie pamietam co bylo
treningowy off latanie po sklepach budowlanych ;)

sobota
miska czysta ale zbyt weglowa
1800kcal
omlet z proszku (pusta lodowka omlet niesmaczny)
nalesniki 3 sztuki
sadzone ziemniaki brokul maslanka taki pyszny klasyk

treningowo bieg 40 minut z jedna przerwa

dzis byly pomiary

na wadze odrobine spadlo ale w cm nic, jestem w srodku @ wiec nic dziwnego







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

Wiecej