SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Jest jeszcze jedna opcja rozplanowania treningów, szczególnie jeśli biegania jest dużo. Można robić 2-3 tygodnie gdzie jest więcej treningów i jeden tydzień luźniejszy, w którym treningów jest mniej i są lżejsze. Ja teraz często robię dwa treningi dziennie, w sumie mam 5x bieganie i 4-5x siłowe (często krótkie ok. 20-30 min. w formie obwodów) i taki system z luźniejszym tygodniem fajnie się sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Viki ja z pulapu 0 do 5x po 2 treningi zapewnie nie dojde ale faktycznie ciekawie to u Ciebie wyglada :) kiedy Ty to realizujesz?! :) ja chyba za duzo czasu na kanapie spedzam planujac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Ja akurat pracuje w weekend a w tygodniu jestem w domu z dzieciakami więc zawsze gdzieś ten siłowy upchne. Biegam rano zwykle zanim mąż wyjdzie do pracy, a siłowy jeśli nie wymaga dużo sprzętu i logistyki to robię przy dzieciach, jeśli bardziej wymagający to podczas drzemki Małej albo wieczorem jak już pójdą spać. Ale do takiej ilości to trzeba dojść stopniowo. Poza tym moje siłowe mają różną objętość i intensywność, ćwiczenia się zmieniają i bardziej to przypomina crosfit niż typowy trening siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wczoraj sila dzis bieganie
miski czyste

zupe meksykanska zrobilam, dobra byla

ogolnie marny nastroj bo wkolo coraz wiecej zlych wiesci covidowych a i ja jutro spodziewam sie telefonu z sanepidu, bo mialam kontakt
co za chory czas






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12167 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Wokół mnie tez sporo osób przechodzi Covid, większość znajomych i rodziny już tez miala. Ja się póki co uchowałam, oby tak dalej trzymam kciuki, żeby obyło się bez złych wieści.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
O siebie sie nie boje. Mam komplet szczepien zakladam ze nie przeszlabym ciezko. Ale jak widze co sie szieje u starszych osob to swoeta mnie przerazaja. Planuje oczywiscie test przed spotkaniem ale i to nie daje pewnosci. Chory czas. Ale niewiele mozna na to poradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
missInvincible
Wokół mnie tez sporo osób przechodzi Covid, większość znajomych i rodziny już tez miala. Ja się póki co uchowałam, oby tak dalej


to identycznie jak u mnie tfu tfu oczywiście co by nie zapeszyć

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
joanna83d
O siebie sie nie boje. Mam komplet szczepien zakladam ze nie przeszlabym ciezko. Ale jak widze co sie szieje u starszych osob to swoeta mnie przerazaja. Planuje oczywiscie test przed spotkaniem ale i to nie daje pewnosci. Chory czas. Ale niewiele mozna na to poradzic


im dłużej w tym tkwimy tym częściej mi się wydaje, że prędzej czy później każdy z nas to przejdzie bez względu na to co będziemy robić.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Choroba jak choroba. Byłaby mniej groźna gdyby lekarze zajęli się jej leczeniem a nie zlecaniem wegetacji na kwarantannach w domu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium