SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
trochę zniknęłam ale weekend byłam poza domem, długo wracałam, pies się skaleczył, ja przeziębiona, w pracy zastępuję 3 osoby i generalnie mam niedoczas
miskowo: w weekend przyszalałam i to bardzo i o ile na działce jadłam takie dobroci, że aż nie żałuję, bo było pysznie, zdrowo, ekologicznie i czysto, to gdy po ciężkiej podróży powrotnej wróciłam z tym moim biedakiem ze skaleczoną łapą to chyba odreagowałam stres jedzeniem już zdecydowanie złym od wczoraj już grzecznie, ale liczę tak 3 po 3, bo nie mam czasu
treningowo: wczoraj zgodnie z planem wykonałam trening B - nadal jest moim ulubionym treningiem, ale nie zdążę już go wpisać do dziennika
wymiarowo: po weekendzie wymiary i waga up, ale mam za swoje, poza tym zbliża się @ więc mam mega kumulację
tak więc działam dalej


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
o ła - psisko łapę skaleczyło. Pewnie wlazł na jakąś rozbita butelkę. Bo u nas przecież dużo ludzi uważa że to nie honor odnieść butelkę do kosza - lepiej rzucić za siebie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
biedny piesio..... drapie za uszkiem na pocieszenie, prosze przekazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
dziękuję w imieniu Rabcia drapańsko było
dziś zdejmujemy opatrunek, zobaczymy jak się łapa goi
tu był przypadek kopania dołka pod płotem, ale ten kto nasypał szkła do ziemii przy ogrodzeniu należał do bardzo pomysłowych ludzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
hej Bziu, jestem, żyję, jem na oko ale dobrze mi to idzie i ćwicze, tylko mam kompletny niedoczas i chyba wrócę dopiero po urlopie. Pisałam w temacie domatorek
trzymajcie się cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
witam po urlopowej przerwie
urlop trwał 2 tygodnie, ale moje wypiski/notatki/pomiary jak i po części treningi zubożały na co najmniej 3 tygodnie
czy mocno zaszalałam podczas urlopu? ano mocno, jadłam źle i właściwie wszystko, jedno wiem nabiał jest dla mnie zakazany
wiem że na wadze mam +3kg, pomiarów nie zrobiłam dokładnych, ale pozbieram to do kupy i pewnie się niebawem podzielę
nie jestem pewna czy jestem już gotowa przejść do regularnych wypisek, ale chciałabym bardzo a chcieć to móc
generalnie czuję bezsilność pourlopową, ale to chyba standard, 2-3 dni i wrócę do rytmu

na dziś lekki trening rozgrzewkowy zaliczony (przysiad bułgarski, wiosło sztangą, wyciskanie stojąc i uginanie przedramion + brzuch na moim pełnym obciążeniu), miska dziś w połowie czysta, jutro będzie już "cacy" bo ugotowana
jestem typem, który lubi rutynę i systematyczność, więc czuję że jutro też tu zawitam
no i stęskniłam się za dietą, nawet wszystkojedzenie może się znudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Na całe szczęście to syfiaste żarcie się nudzi ;) trzymam kciuki za bezbolesny powrót do przedurlopowego rytmu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium