SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Też mam już sikorki na posesji. Upodobały sobie najbardziej dwa drzewa na przeciwko sypialni. Młody coś tam je dokarmia więc pewnie będzie ich tylko więcej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
super sprawa z tymi zwierzakami ktore nas odwiedzaja

w wakacje mielismy za ogrodzeniem sarnia rodzinke :)

6.12

miska czysta
owsianka jogo banan
warzywa pasta warzywna pieczywo
pyszne curry dyniowe

trenio biegowy - niezmiennie pot sie lal






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
Dynia zawsze tak ładnie wygląda na Waszych fotach...
Joanna - nie masz jak wyjść trochę na biegi/marsze na zewnątrz? Z tego co czytam to na wsi teraz mieszkasz, pewnie jakieś fajne tereny dookoła, a Ty biedujesz na tym chomiku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
póki co po ciemku nigdzie nie wyjde Paatik :) poki sie sprawdza i mi sie chce to tak zostawiam a na biegi na dworzu ktore bardzo lubie jeszcze przyjdzie czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
No mam też z tą ciemnością problem...
A ładnie tam masz dookoła? Jakieś laski? Górki?


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-12-07 11:29:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja mam ścieżkę pieszo rowerową teraz zaraz za bramą i mogę nią pójść coś koło 40 km w jedną stronę nawet. Ale poza miastem też nieoświetlona. Tyle że równo i nogi się nie skręci. Byliśmy z żoną ze 2 razy na takich dziarskich spacerach po godzinie z hakiem. Nawet fajna opcja bo spora część takiej trasy jest oświetlona - jakieś 2/3. Fajna opcja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Lasy sa super. Chetnie bym sie w nie zapuscila. Ale kurcze no boje sie sama po zmroku. Dlatego zaczekam do wiosny i wtedy zaczne. Bieznia nie jest zla. Wazne ze sie ruszam. A w okolicy tez jest poeszoscieka dlugasna pswoetlona ale wdluz drogi takiej ruchliwej. Ale tam po zmroku chyba nadal dziwnie by mi bylo. Troche strachliwa jestem. Tyle zlego sie slyszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jak masz się stresować to nie ma sensu, tylko będzie Ci to przeszkadzać w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
działam dalej

7.12

miska czysta
owsianka
warzywa pieczywo pasta warzywna
c.d. curry z dynia

treningowy off tylko pochodzone

8.12

miska prawie czysta bo sos ze sloika sama chemia ;)

1700 kcal
owsianka
warzywa pieczywo pasta warzywna
indyk ryz sos

trenio

bieznia 15 minut

goblet
wykroki
wioslowanie hantlami
superserie uginanie ramio i pompki na parapecie
uginanie barki
brzuch

rozciaganie



1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium