SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no aż się pochwalę, bo rzadko zdarza mi się wspiąć na wyżyny kulinarnych umiejętności i wykombinować coś oryginalnego i "własnego":

słodko-słona wieprzowinka

składniki:

1. wieprzowina - szynka - 250-300 g - pokrojona w cienkie paski
2. sos sojowy - 40 g
3. grzyby mun - 25 g (moczone w gorącej wodzie przez 15 min, następnie oczyszczone i pokrojone)
4. śliwki - 100 g (miałam już wcześniej podduszone)
5. orzechy (migdały/nerkowce/laskowe/) - 20 g
6. makaron ryżowy waga wg. zapotrzebowania
7. pieprz

przygotowanie:

Danie zrobiłam w wersji bez smażenia.
Wieprzowinę poddusiłam w sosie sojowym przez 10 minut.
Dodałam grzyby i śliwki i dusiłam kolejne 15 minut.
Dzięki temu, że mięso było nadal w lekkim sosie wrzuciłam pokruszony makaron i całość gotowałam przez 5 minut.
Dodałam orzechy.
I zjadłam z pomidorem, bo mi się dobrze żenił z takim daniem.

smaczne - inne




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asia wygląda jak zwykle niesamowicie. zapewnie smakuje obłędnie :) przepis koniecznie do wypróbowania.
szcun za proges w wyciskaniu. mam wrażenie, że najtrudniejsze jest czasem pierwsze wydźwignięcie nowego ciężaru do góry, a później to już jakoś idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
to zabawne ile czasu potrzebuję, by "odważyć się" i sięgnąć po większy ciężar, najpierw twierdzę że nie, nie da się, łapy zmęczone, a przychodzi taki dzień i coś tam dołożę, albo tak jak teraz w wyciskaniu wąskim przełamuję się i dokładam konkretniej
fajna sprawa, chyba to mnie najbardziej cieszy w treningach siłowych - never ending story, tak bym to nazwała

do tego jedzonka chyba więcej śliwek można dodać, bo trochę suchawe było a może oleju koko pod koniec duszenia, coś muszę pokombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
No powiem Ci Asiu ze cie podziwiam. Domowa silownia i tak duza motywacja :)
Ja wiem po sobie, że ćwiczenia w domu u mnie by się nie sprawdziły w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
to chyba na tym własnie polega, że trzeba znaleźć na siebie sposób i warunki w których dobrze się funkcjonuje
ja to trochę taki odludź jestem, dlatego na siłowniach nie czuję się najlepiej, od tego się zaczęło
a skończyło na mini siłowni w dwupokojowym mieszkaniu

ale np. kupiłam jakiś czas temu rower i w ogóle na nim nie jeżdżę, zaraz będę szukać kupca, więc nie jestem znów aż tak konsekwentna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Może po prostu lepiej biegać z piesełem niż jeździć na rowerze. Tak jak pisałaś każdy musi znaleźc na siebie jakiś sposób A Ty tu raczej konsekwentnie walczysz Asiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no ależ mi pięknie piszecie dziękuję to motywuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
No tak ja z kolei wieksza mortywacje i ochote mam cwiczac na silowni :)
Lubie takie miejsca gdzie mam miejsce sie '' wyszalec '' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
fajny ten przepis na wieprzka ze sliwką ostatnio kombinuję z owocowymi dodatkami do mięs, a sliwki teraz ''na czasie'' więc sobie zapiszę

co do wheya, mi szarlotka bardzo smakowała; a jak mi jakis smak nie podpsuje to dodaję kakao i po problemie

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asia Twoja wieprzowina doczekała się 'przaśnej' wariacji - tak mnie się zachciało po Twoim poście wieprzowiny z grzybami mun że też zrobiłam - ale za poźno się zorientowałam, że dawałaś makaron ryżowy, toteż musiał go zastąpić orkiszowy (a zamiast śliwek - cebula, bo nie miałam). dałam trochę oleju kokosowego, ale chyba wieprzowina ma po prostu to do siebie że jest mięchem raczej suchym z natury.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium