SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no własnie muszę się psychicznie nastawić, że to że stół się ugina pod jedzeniem, to nie znaczy i ja po przyjęciu mam się uginać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
Pięknie z Ciebie leci. Zazdroszczę normalnie NO!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
oj Lucky, dziękuję
jestem pewna, że i u Ciebie ruszy, w sumie wprawiłam w ruch tę machinę rotacją, a Ty też na nią przechodzisz, to ruszy, zobaczysz
ja już zreszta lada chwila kończę z redu, jeszcze maksymalnie 3 - 3,5 tygodnia, a potem urlop, wracam i planuję już żyć na moich kcal, czyli na CPM, bo już wystarczy tych redukcji w tym i zeszłym roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Brawo! I fajnie, że masz takie zdroworozsądkowe podejście do redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
ja to w ogóle mam jakieś takie przemyślenia ostatnio, no bo spadło i to sporo, widzę przecież, ale nie do końca podobają mi się proporcje, góra spadła, nogi pozostaly dosyć masywne, cellu jakby się pogorszył jeżeli to możliwe, ale może to zależy od dnia cyklu
jestem po prostu ciekawa, jak będzie się zmieniać moje ciało na pełnych kcal z treninigiem siłowym na którym mam nadzieję mieć dzięki wyższym kcal więcej siły
chyba bym chciała podesłać komuś z moderatorów swoje foty, to może coś poradzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Asia to nam nie pokażesz??? No wiesz... :P
Jak obserwujesz takie rzeczy to tym bardziej dobrze, że kończysz redu :) Może się na zerowym jakoś ładnie wyrówna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
pewnie w podsumowaniu przedurlopowym się pokaże co się osiągnęło, ale tak jakoś obiektywnej oceny potrzebuję, bo wymyślam, a i tak nic sama nie wymyślę
jestem za to pewna, że czas odpocząć od redu



Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-06-14 12:33:58

Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-06-14 12:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
DNT za wczoraj
założenia - 1700kcal, B/T/W - 120/100/80
warzywa: sporo
suple: cynk, selen, ocet przed posiłkami
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: b.dobre
aktywności: nico

miska: czysto, mimo wizyty u znajomej, przyniosłam truskawki, które u niej zjadłam z jogurtem, bo tak mi przygotowała no i udało się nie zgrzeszyć



DNT dziś
założenia - 1700kcal, B/T/W - 120/100/80
warzywa: sporo
suple: cynk, selen, ocet przed posiłkami, cynamon
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: doskonałe
aktywności: nico - przełożyłam dzisiejszy trening na jutro, bo tak mi bardziej pasuje w tym tygodniu, tak więc mam 2 klasyczne dni regeneracyjne





Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-06-15 07:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a kiedy to przedurlopowie podsumowanie bedzie ? cobym nie przegapila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Bziu, redu planuję max do 7-8 lipca
Bziuuuu, a mogłabym Cię obciążyć swoją postacią w bieliźnie i byś mi podpowiedziała, jak widzisz moje proporcje i czy powinnam się na czymś skupić podczas pourlopowej regereracji/rekompozycji??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium