SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
13.10

Aktywności: off, ćwiczenia od fizjo na nogę i na rotatory

Noga nadal bardzo dobrze :) trochę czytam o tym co mi się porobiło w tej nodze i wychodzi bokiem totalne ignorowanie wzmacniania mięśni do biegania, chyba będzie trzeba się nastawić na siłowy+bieganie dla przyjemności, bo to poleciał mięsień w łydce

Dieta: 1650kcal

śniadanie: wypasiona owsianka
obiad: parówki sojowe, warzywa, pieczywo
kolacja: kasza pęczak, pieczarki, papryka, por + mozarella i natka pietruszki

kolacja wyszła bardzo smaczna, ale dokładanie do wszystkiego natki już mnie męczy ;)
a parówki sojowe jadłam pierwszy raz w życiu i nigdy więcej ich nie kupię, bez smaku, jakbym gumę jadła, a dziś niestety muszę drugą parę wykończyć, ohyda
czekam na @, trochę się już spóźnia, a ja chodzę opuchnięta, co prawda wagę podejrzałam i już 73 pokazuje, więc kolejne pół kilo spadło






Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2020-10-14 10:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Gotowe wyroby wege ala mięsne czyli hamburgery sojowe, kotlety, parówki etc. omijam szerokim łukiem. Jeszcze nie było składu który byłby ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wiem, wiem że to szajs, nie wiem co mnie podkusiło, ostatnio z przetworzonych gotowców jadłam jakąś pastę z soczewicy i jarmużu, tam skład był ok, a tak to sama wszystko robię, ale zobaczyłam te parówki i złapałam z ciekawości, nigdy więcej, okropne są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Parówki nawet nie wege to produkt gdzie ciężko https://vegetest.pl/dobra-kaloria-roslinne-kielbaski-klasyczne/ dobry skład :p

Ja dużego doświadczenia nie mam ale jadłam kiedyś kiełbaski wege z dobrej kalorii dostępne w Lidl i były bardzo spoko a skład też ok:

https://vegetest.pl/dobra-kaloria-roslinne-kielbaski-klasyczne/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
W sumie nie wiem jak ze składem, ale te wszystkie vege produkty z dobrej kalorii w Lidlu jak dla mnie są naprawdę smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie jadłem nic z tej serii. Muszę z ciekawości wypróbować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie próbowałam zbyt wielu tego typu produktów, ale o ile jakieś burgery z soczewicy mi smakowały to wszelkich sojowych wyrobów nie mogę znieść. Po parówkach sojowych curry z Biedry omal się nie porzygałam :P Tak samo tofu mnie odrzuca, jak raz próbowałam takie niby superprzyprawione to musiałam pokroić na malutkie kawałeczki i popychać dużą ilością makaronu z sosem ;) Jeszcze spróbuję granulatu sojowego do spaghetti, ale chyba po prostu soja nie jest dla mnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja tofu toleruję i odkryłam niedawno wersję na słodko- trzeba zblendować z bananem i wybranymi dodatkami i wychodzi super krem. Tylko dobrze podlać czymś w sensie jakiegoś mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Tofu na słodko jeszcze nie próbowałam, brzmi ciekawie. Do tej pory jedynie wędzone, lekko podsmażone na patelni jak dodatek do różnych sosów, gulaszu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
nie przyszłoby mi do głowy żeby tofu na słodko wciągać dzięki Paula
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium