SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
super spadki!!! ekstra!

ale co tu się dziwić, przy takich posiłkach <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asia ale na Twoją michę to mi zawsze kopara opada...tak idealnie zawsze jest.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dziekuje Dziewczyny te kotlety z pieca polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Beatrice w sumie troszke przeklamalam bo w sb tez dziele posilki na 4. Mam tam sporo kcal a trening dolu wiec robie tak ze sniadanie dziele na 2 porcje i jem rano i tuz po treningu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Ah te małe kłamstewka :P Wiadomo,że każdy dopasowuje liczbę posiłków do trybu życia, ale jakoś te 4 posiłki zaczęły do mnie przemawiać, w weekendy na pewno. W tygodniu pracowitym to już bym musiała to przekalkulować.
A co do miski Twojej to nawet dla mnie roślinożercy te potrawy wszystkie bardzo zacnie wyglądają, ale to już Ci chyba kiedyś mówiłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
No wlasnie chcialam dopisac ze miesozercom polecam kotlety z posilkami trzeba potestowac. Ja juz wsystkiego sprobowalam i na 5 troche za male te posilki wychodzily a i gotowania wiecej bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
No ja wiadomo, że na razie walcze ze zwiększaniem kalorii, ale planowanie 5 posiłków z czego 3 mają byc w pracy to już troche za dużo czasu mi to zajmuje. Chyba, że przekaską pomiędzy większymi miałby byc owoc albo warzywo,ale to chyba nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
A nie, nie sam owoc/warzywo nie maja sensu. Lepiej jesc pelne posilki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Asia - 5 posiłków mówisz, że za małe porcje i za dużo gotowania. Jeśli Ci lepiej na 4 to jedz 4, ale gdyby te 5 było jakąś koniecznością to zrób sobie jedno danie i podziel na 3 i już. Mniej roboty a to że 3 takie same posiłki w ciągu dnia to nic złego. Na drugi dzień co innego wleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Eve u mnie to już przećwiczone, jem 4 posiłki dziennie i dwa z nich sa takie same

14.11 - DNT

ogólnie marne samopoczucie psychiczne, ale nie dajemy się, prawda?

miska mała a duża, zadziwiające jak się człek może najeść 1600 kcal

dziś tez udało się bez prochu, ale już nie będę przynudzać tym odliczaniem - po prostu postanowiłam że max 2 dni w tygodniu będą wspomagane białkiem w proszku

1. pstrąg - wersja pracowa
2. pstrąg - wersja domowa - odgrzewana
3. sałatka: pieczony kurak, kalafior, pomidorki, suszone pomidory, ogórek kiszony i jaja











Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-11-14 19:25:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium