Eddie Hall i Larry Wheels niezbyt za sobą przepadają. Konflikt się zaostrzył, kiedy Wheels udzielił publicznego wsparcia Hafthorowi Bjornssonowi przed najcięższym meczem bokserskim w historii, co nie spodobało się to Hallowi. Ostatnio panowie mieli okazję zawrzeć rozejm. W miniony weekend podczas Arnold Classic UK Hall i Wheels zmierzyli się w siłowaniu się na ręce. 

Eddie na swoim kanale YouTube wrzucił filmik z tej imprezy. Kiedy spotkał Wheelsa na targach, zamienił z nim kilka słów. Trójboista zaproponował Bestii pojedynek w siłowaniu się na ręce, a ten nie odmówił. Wheels pokazał przeciwnikowi prawidłową postawę i technikę siłowania się na rękę, ale to nie wystarczyło. Udało mu się pokonać Halla, który zaakceptował porażkę i wyraził uznanie znacznie bardziej doświadczonemu armwrestlerowi.

https://youtu.be/nWkuvBsSVz8

 

W sierpniu 2022 Larry Wheels ogłosił, że przestał używać sterydów i przeszedł na terapię zastępczą testosteronem (TRT). Od tego czasu jego sylwetka wyraźnie stała się drobniejsza i na Arnold Classic UK był zdecydowanie mniejszy niż Hall. Jak widać rozmiar to nie wszystko, bo był w stanie wykorzystać swoje doświadczenie w siłowaniu się na rękę i pokonać większego przeciwnika. Wygląda na to, że panowie zawarli rozejm i być może z ich rozmowy wyniknie jakiś ciekawy projekt.

Komentarze (4)
_GANGSTA_

"przestał używać sterydów i przeszedł na zastępcza terapię testosteronem" to jak przestał używać jak nadal używa, chyba że testosteron to nie saa ,a to przepraszam%-).Tak poważnie piszać to ja tu wyczuwam jakies problemy zdrowotne Larrego stad ta jego"niby wielka zmiana".W sumie chłop jeszcze do 30tki nie dociągnął a te jego dawki mogły już pociągnąć jakies żniwo w organizmie.No bo przecież wczesniej plan był starotowac o ile się nie mylę w strongmanach.

1
lordknaga

Trt to nie sam test w wielu przypadkach i trt jest po to, zeby trzymac test w normie(jak ma sie go w dolnej normie) a nie walic go w gore, bo przeciez 250mg tygodniowo to malo %-)

1
_GANGSTA_

spoko wiem jak wyglada trt ale w przypadku Larrego to raczej po gram testa idzie jak nie lepiej%-)

0
rarytas1

Trt takiego Larrego to bomba życia przecietnego uzytkownika sfd. Tesc plus hormon wzrostu to i tamto dodatkowo

1