SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
W sumie to ja też trochę zauważyłem, ostatnio mi się porobiło na szczękach trochę... Chyba z zimna... Ale zawsze myślałem, że jak jest zimno, to bakterie zdychają, łój się mniej wydziela, i w ogóle spoko . A wcale tak nie ejst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Moze to jakies stany zapalny od zimna, i bakterie moze nie maja z tym nic wposlnego..w kazdym razie zimno yebie cere taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos próbował terapii LHE, oststnio zaproponowała mi ją dermatolog.80zł a naswietlenie(2 razy w tygodzniu).Minimum 9 sesji.podobno pomaga!Jesli ktos próbował niech sie podzieli doswiadczeniami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
no to ja opowiem swoja historie ;) mam 17 lat pryszcze (jak ja q*wa nie lubie tej nazwy ) od chyba 12 roku zycia z poczatku mialem niewiele ale im starszy jestem tym bardziej mi to wysypuje ch*j do 1 klasy liceum nie bardzo sie tym przejmowałem ale potem zaczolem i to ostro. najlepiej jest oczywiscie w czasie lata wtedy skóra jest za****sta ale lato u nas jest zimne i krótkie :-/ z początkiem roku szkolnego historia sie powtarza. przez 3 lata chodziłem do panstowego dermatologa w jakiejs przychodzni co sie w tym specjalizowała chyba nie wiem. przez 3 lata mialem chyba z 3 antybiotyki (unidox, i jeszcze jakis drugi) poprawa oczywiscie tylko chwilowa. szanowna pani dermatolog przetestowala na mnie chyba wszystkie srodki na syfy bezskutecznie. w koncu doszlo nawet do tego ze sie mnie pytala co ma mi zapisac, co na mnie najlepiej dziala ?? t bylo jakos pod konec tego lata. wtedy zaczolem leczyc sie sam. na pocz pazdziernika ostro mi syfy wyskoczyly, ale moje leczenie sie samemu dawalo troszke efekty. pozniej poszlem do prywatnego dermatologa (przyjemnosc kosztuje 50zl za wizyte ) przepisal mi antybiotyk (znowu..) ale nie na pryszcze, tylko na gronkowca i inne takie! moze sie zarazilem podczas golenia?? nie wiem. procz tego aknemycin w masci i dalacin t. jechalem na antybiotyku z miech, potem z miech na samych masciach i jest wyrazna poprawa! ale jestem daleki od optymizmu. dzisiaj bylem na wizycie i pan prywatny dermatolog stwierdzil ze trzeba siegnac po lek z najwyzszej polki - roacuttane. narazie nie bede tego bral, bo jestem na antybiotykach (na zatoki), ale za miecha zaczne. wiec moje opinie na temat tradziku sa takie, ze tego sie nie da wyleczyc! mozna co najwyzej poprawic wyglad skory itd., ale tradziku nie da sie wyleczyc i trzeba czekac az ustapi. niestety ja jestem przegrany bo chyba u mnie jeszcze dluugo nie ustapi, wiec zgodze sie na ten roacuttane bez wzgledu na koszty (w sumie starzy placa) i skutki uboczne. jak patrze na mojego brata 19 letniego to normalnie dol jeszcze mu te syfy nie znikly :-/. qrwa tak se mysle ze to chyba najgorsza rzecz dla mlodego czlowieka (no moze oprocz raka, czy jakis innych chorob) czasem normalnie dół taki ze ch*j. ale nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
aha chcialem dodac ze ten prywatny dermatolog u ktorego sie lecze to prof. Adam Szarmach, przyjmuje na Fieldorfa 3 (orunia gorna domki za stacja benzynowa) wizyta jak wspomnialem 50zl. prosze adminow o nie kasowanie tego postu bo to nie reklama, tylko pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
chcialem sie ejszcze zapytac o blizny posyfiaste . np. ten co grał gruche w "chlopaki nie placza" jaki on mial poorany ryj widac ze pryszcze mial. no to jest jakis spsob zeby tego nie miec ??? albo jak juz sie ma mozna jakos wygladzic?????? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jesli profesor dermatologi mowi ze juz nie pomorze tylko Roaccutane, to tak musi byc. Juz lepszej pomocy nie uzyskasz. Ale ten lek pomaga wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 411
odpowie ktos na moje pytanie dotyczace peelingu enzymatycznego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
No to teraz będzie ostateczny test na to, czy czekolada zaostrza trądzik.

Wczoraj wpieprzyłem tabliczkę czekolady, dzisiaj zjadłem pół dużej czekolady, czyli też pewnie tyle co jedna zwykła.

Aż się boje pomyśleć co będzie w najbliższych dniach z moją skórą no ale może nic nie będzie

w każdym razie mam teraz wrzuty sumienia że się tyle tego szajsu napchałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
nie będzie to wartościowy test dla wszystkich, tylko dla Ciebie

ponieważ czekolada i inne takie duperele działają (niekorzystnie) na trądzik tylko u około 30% ludzkości więc Tobie może pogorszyć a komuś innemu nie

pozdrawiam

"w życiu piękne są tylko chwile"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium