SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
korfanty sog za zawzietosc i cieżką prace.naprawde pokłony przed tobą

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
ehh.. dzieki Bienias .. niewiem jak tam u Ciebie sytuacja z trądzikiem ale u mnie było naprawde fatalnie a dodatkowo ten WIEK! hormony szaleją, dostrzegasz dziewczyny i wogóle ja dla czystej buźki jestem w stanie zrobić naprawde wiele.. szczególnie jak widze w TV np takie czyste, ładne twarzyczki to aż płakać się chce najważniejsze że najgorszy okres już mam za sobą chociaż muszę przyznać że już czasami mi się nie chce tego wszystkiego robić..

pozdro

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
dokładnie wiem o co ci chodzi.ja juz mam luzz w sumie ale mam za***isty problem z opaleniem qrwa za***isty problem.wpieprzam marchewki chodze na solarke i nic blady jak***** nie wiem qrwa co juz robic

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
ale dlaczego nie możesz się opalić? przez te pozostałości po trądziku?
lepiej być trochę bladszym niż mieć cały ryj w wielkich wulkanach

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
qrwa ale całe ciało mam blade jak***** . nie moge nic . teraz sie troche boje opalac bo mam tatuaże ale je przykrywam na solarce . qrwa jestem blady i w****iony przez to

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
facet po solarce? yyyy bleee to juz lepiej wyglada blady;p

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
jak ktos sie opala z głową na dobrej solarce wraz z dużą dawką karotenu ciezko rozpoznac czy to słonce czy to solarka wierz mi.zaryzykuje jakos hajcu wiecej poskrecam i pójde na ergoline 600 .

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Hmmm...
A ja juz od miesiaca (po wizycie u pani dermatolog) jestem na antybiotyku. To jest Tetralysal. Dodatkowo do tego przepisala mi masc- Differin. Po miesiacu dostalem jakis plyn zlyszczajacy, tzn. Akneroxid. Musze powiedziec, ze narazie nie ma ani pogorszenia ani zbytniej poprawy. Troche sie niecierpliwie, bo w sumie juz biore ten antybiotyk 1 miesiac, no ale zobaczymy....
Heh.. jestem udupiony w te wakacje, bo jak to na antybiotyk przystalo- nie mozna go mieszac z alkocholem ;-( a przeciez sa wakacje. Troche sie pomecze i nie lykne nawet kropelki, ale jak do wrzesnia nie bedzie git to nie wiem co zrobie.
Wiecie- nowa szkola, to przydalo by sie jakos wygladac. Jestem dobrej mysli.

PS. Korfanty SOG za twardosc i wytrzymalosc

Pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
Haste ja biore ten sam antybiotyk tylko ze jakiś miech dłużej poprawe widać bynajmniej na twarzy jest dobrze

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No też juz go biore od kwietnia..i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona ;) wcześniej jadłam Unidox ale takich efektów nie było... mam nadzieje ze to świństwo nie wróci po odstawieniu antybiotyku..a przyn nie w takiej postaci jak wcześniej... ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium