SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
jak pisales ze masz tylko w zimie pryszcze to jest odmiana tradzika moj qmpel ma tak samo caly rok normalnie a w zimie ma pryszcze dziwne nie ??? ja mam zawsze pryszcze nawet duze i wszedzie ale teraz poszlem do dermatologa schodza powoli tyle ze na klatce i plecach maskra jest. wiecie co nieprzejmuje sie tym mam pelno kolegow kolezanek i zawsze mialem ja juz mam taki charakter ze mnie lubia nawet ze mam syfy :D glowa do gory

razem przetrwamy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
ja już stosowałem wszystkie dosłownie żele.wg mnie są 2 najlepsze.PURE ZONE i jeszcze NEUTROGENA VISIBLY REFIND tyle że ona jest z mikrogranulkami którą mogą podrażniac ale w połączeniu z żelem neutrogeny jest naprawde super tyle ża to stosuje 2 razy w tygodniu normalnie to ten pure zone najlepszy z możliwych.jak coś to jeszcze polecam garnier czysta skóra albo AA young . też dobre są.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko dzięki niemówie że niemam kumpli tylko prawdziwych przyjacioł a w domu niesiedze dlatego że niemam z kim wyjść tylko dlatego że niemam poco wyjść mówie wam że nikt mi w twarz nie powie że sie niemyje albo coś bo mnie znają albo o mnie słyszeli to i owo ale poprostu****owo mi być ***anym zasyfieńcem rózne sytuacje mnie tak w****iły kiedyś że niemam ochoty sie wynużać np. jak niemam syfów to mam za***iste branie u dziewczyn (nieto że sie przechwalam poprostu znam siebie i zawsze tak było do czasu pierwszego zagrzybienia ryja ) więc kleją sie lalunie do mnie elegancko ja wyluziwany poprostu jestem sobą umawiam sie sex bez zobowiązań to normala w lato w moim przypadku, wszystko jest jak we śnie kiedy przychodzi jesień już wiem że mój czas sie kończy noi jak mnie nie wy******li na pysku to normalnie oddychgać niemoge niewiem czemu i włąśnie dlatego siedze w chacie bo niemoge spojżeć w oczy dziewczynom z którymi sie za***iście bawiłem w lato czyli połowa mojego miasteczka :) i wogule ludziom bo z taką grzybnią trudniej sie komunikować i wogule na luzie zachować jest niemozliwe więc siedze w chacie raz na 2 tygodnie zwale konia wspominając stare dobre czasy i coraz bardziej popadam w g**** z którego wiem że trudno mi sie będzie wydostać dlatego chcem kupić roacutane tak a propo to mam na ten lek akurat pieniądze (mam 19 lat) zarobiłem je tu i tam wiecie o co chodzi ale wiem że to będzie zabardzo podejżane jak synuś kupi sobie lek za 6 tys i opłaci lekaży i wogule to całe zamieszanie co powiem starej że skąd mam siano ? a pozatym to chciałem jeszcze dozbierać i kupić za to samochód żeby w razie co godnie umżeć :( pozdrawiam i dzięki że podtrzymujecie mnie jeszcze przy życiu

gdyby nie te syfy na ryju ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 373
naparawde to gowno potrafi zepsuc zycie i to bardzo.. wiem cos o tym :/ jak mi wyskoczy tego w h... to nie da sie nic robic.. bo wewnetrznie szlag trafia... :/

W betonie wyryte twarze...

W betonie wyryte twarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce ktos roaccutane sporo taniej niz w aptekach?
CENA ROACCUTANE - dogadamy sie na maila ruless @ interia.pl

pozdrawiam

.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
emet masz szczescie ze tylko w zimie masz pryszcze ciesz sie bo ja mam tradzik ostry.w moim przypadku cwiczenie [brzuszki,wyciskanie na barki bokiem] konczy sie tragicznie 10 nowych glebinowo ropnych pryszczy ktore schodza gdzies tak po 1,5 tygodniu leczenia antybiotykami i jeszcze jakimis zelami ja ci zazdroszcze chlopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary do ostatnich wakacji miałem to samo co ty ale postanowiłem coś z tym zrobić więc gdy tylko przyszło pierwsze 25 stopni poszedłem sie poopalać plecy ryj wszystko ładnie sie pogoiło i tak jak zaczynało coś na nowo sie twożyć to sie znowu opaliłem i wszystko spoko człowieku i twarz ładna a jak to to i samopoczucie za***iste i kobieciny sie kleją ... qrwa jak ja sie niemoge doczekać wakacji ......

gdyby nie te syfy na ryju ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
jesli chodzi o ta neutrogene bienias podaj mi ile wazy ta tubka bo mam to w domu tylko nie jestem pewien czy to na pewno to ale pisze neutrogena visibly refined
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
dokładnie 150ml,ale mówie to tylko kilka razy w tygodniu bo tam są miktogranulki działające jak peeling ale nie ma lepszego żelu do twarzy

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
niestety ten co ja mam to ma 30 ml to mowimy o czyms innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium