SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ja 29 i chyba od 15 :(

kto pyta nie błądzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Lat mam 18 i trądzik od roku 15-ego ... z tym, ze teraz już prawie niewidoczny

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz, 3 lata "tylko" sie zmagales. Wielu cale lata i nie maja juz ochoty na dalsze proby

kto pyta nie błądzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój trądzik tez jest prawie juz niewidoczny.Stosuje benzacne juz od miesiąca i wszystko zeszło prawie w stu procentach.Czasami wyskoczy mi jeden maly syfek.Skóra dzięki benzacne nie przetłuszcza mi sie juz prawie wcale.Teraz myje twarz tylko raz dziennie wieczorem i to w zupełności wystarcza.Aż strach gdy pomyśle jak moja twarz wyglądała jeszcze niedawno.To tak jak bym sie na nowo narodził( nie przesadzam ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Simm nawet niewiesz jak ci współczuje.14 lat z tradzikem.JA bym chyba psychicznie nie wytrzymał.Wydaje mi sie to tez troche dziwne .Zawsze myślałem że trądik to problem nastolatkow w wieku dojzewania i ze znika najpożniej w okolicach 20 roku życia.Mam nadzieje ze moje problemy z cera skoncza sie duzo wczesniej.Jeszcze raz z calego serca wspólczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem wlasnie ta zasypke linomag, ale jak to badziewie nalozyc na twarz? ;] Wata, sypac bezposrednio? [tylko pisze zeby chronic oczy i usta, wiec to chyba nie zda egzaminu].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
Srola na linomag w zasypce to jedyny lek który nie jest na syfy a działa i to naprawde .stosuje go nawet po goleniu oczywiście najpierw balsam łagodzący.normalnie stosuje sie tak że smarujesz twarz tointexem (fajny krem przeciwzapalny)i jak troche podeschnie to wtedy grubo najlepiej na wieczór kolistymi ruchami wszędzie gdzie ci wejdzie.naprawde polecam .

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
co do wieku ja mam 17 lat a zaczęło sie w wieku 16.na początku lekceważyłem noi potem wy***ało mi troche tera mam troche ususzone nie jest żle z czoła ładnie schodzą ale na prawym policzku mam 5 lub 6*****ów których bym sie pozbył .aa noi mam *****sko tłustą cere i*****owy zarost .przyczyna wiadoma ...

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki syfiasty. Albo hodzilem do zlych dermatologow albo mam ciezki przypadek. Slyszalem ze tradzik wystepuje nwet do 30 lat (w pazdierniku mam trzydzieche :). Wydaje mi sie ze dermatolodzy proponuja Roacutan w przypadkach przewleklych oraz tradziku bliznowatego.
Niedlugo zaczynam kuracje, napisze co sie dzieje i czy mi pala nie wylysieje.

kto pyta nie błądzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Simm próbowales kiedys benzacne w żelu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium