SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przestań się smarować citroseptem, jak cię tak żre. Pij go dalej, ale do smarowania użyj undofenu - jest to płyn przeciw grzybicy, ale jest dobry i na bakterie. Lekko śmierdzi, ale koleżce fachowiec kazał spryskiwac tym gardło jak go bolało i przeżył:). Ten undofen ma spryskiwacz, więc trzeba najpierw napryskać na rękę i wtedy smarować (oczywiście wyciśnięte lub zdrapane syfy, bo to musi się dostać do środka).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Barry jedyny lek po którym znikają syfy na zawsze(tylko u 20% ludzi mogą się pojawić) jest "Roaccutane" tylko ze kuracja tym lekiem trwa 4 miechy(minimum) i kosztuje minimum 2500 zł, a te 260 zł to podała ci cene za jedno opakowanie(30 kapsułek/20mg) które starcza na 10 dni ,a 160 zł to cena za 30/10mg.

jagnik

"Bjj-Warszawa"

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2002-02-22 13:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2143
GALL 100% racji, najstarszy sposob na wszelkie dolegliwości SSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXX!
Albo zakup sobie lampe kwarcowa, jak nie chcesz wykladac kasy na solarke, i co jakis czas sie poopiekaj. Mysle, ze powinno poskutkowac.

!!BANDIT!!

A ja rosne i rosne!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ani solarium ani kwarcówka nic wam nie da ,jest to potwierdzone badaniami ,istnieje możliwość że bedziecie mieli wiecej syfów.

jagnik

"Bjj-Warszawa"

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2002-02-22 15:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przyznam szczerzecze ja rowniez mam kiepskie o wszystkich lekarzech Panswowi sa jacys niedowuczeni (bo mnie nawet nie dal masci tylko kazal wystawiac buzke do sloneczka)
a prywatny daje wszystkim to samo (mozna sie duzo dowiedziec)
i polecam WSZYSTKIM antybiogram i wizytę ENDOKRYNOLOGA badania na wszystkie mozliwe hormony

tamara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
mamy teraz wysoki poziom testosteronu :P
i dlatego nam wywale pryszcze :> nic tylko pakowaccccccc :PPPPPP

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MYSLE ZE PAKOWANIE bez uzywania stymulatorow jest calkiem bezpieczne dla nazej skory, no niestety jak sie uzywa wspomagaczy niestety jest rzecz oczywista ale są osoby, ktore maja wahania pozimu hormonow dlatego (PISZE NA PRZYKLADZIE DZIEWCZYN) SA pigulki ktore reguluja prace gruczolow (niestety czesto konczy sie przybraniem na wadze). Np. kiedys wymyslomno pigulke ktora miala czysto dermatologiczne zadanie iwiele lat byla uzywana tylko przez dermatologow, pozniej okazalo sie ze ma dzialanie antykoncepcyjne wiec dla dziewczyn jest ona wybawieniem jestem pewna ze dysponuja czyms dla mezczyzn.

tamara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
na syfy oststnio kupilem sobie "Benzacen" bez recepty ale polecam postac slabsza. Ja mam mocniejszy syfy zchodza ale skora jest w tym miejscu cxzerwona i troche kiepsko to wyglada sklad to miedzyinnymi "nadtlenek benzolu,karbopol 934, wodorotlenek sodowy,woda destylowana.
Mam w postaci zelu.

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Benzacne jest beznadziejny.

jagnik

"Bjj-Warszawa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 345
Masz absolutna rację. Solarium jest najlepsze. Ale nie mart się bo w wakacje jak się opalisz będzie wszystko ok. Ważne jest byś nie męczył ich za dużo bo to też je rozprzestrzenia. Każde ciskanie to rozprzestrzenianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium