SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
Aniamako
benzacne jest żelem zawierającym 5 albo 10 % nadlenku benzoilu .który działa przeciwutleniająco oraz przeciwzapalnie.osobiście stosuje go i sądze że jest wart siebie.a kosztuuje marne 6 zł .do tego jeszcze dochodzi tonik benzacne z wyciągiem z drożdzy i kwasu mlekowego.naprawde polecam.

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 378
bienias, dzieki z linka. naprawde dobry. masz SOGa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
zawsze do pomocy

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6499
Mam pyt uzywam toniku i zely benzance na koczatku bylo super patrze do lusterka lux zadnego syfa dzis po 2 tyg zaczely sie pojawiac ale sie nieprzejmowalem bo pojedyncze tera mam cos takiego ze czaem mam normalnie inwazje a czaem jest spox czy odstawic na jakis czas te specyfiki jak tak to na ile ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6499
mam jeszcze jedno pyt slyszalem ze dobrym dodatkiem jest humavit v ale po nim na poczatku tradzik sie nasila czy ktos by mgol mi powiedziec ile to nasilanie trwa kiedu ustepuje i czy na poczatku w czasie tego nasilania stusowac tonik benzance ktury zapobiega syfkom prosze was o szybka odp bo jutro spadam nad morze na 9 dnia jak wruce to bedzie juz moja dziewczyna ktura wlasnie tera jest na wakacjach poprostu niechce sie jej pokazac z syfami na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
g**** prawda że nasila on ci tylko uzupełnia witaminy i poprawia ogólny stan skóry i metabolizm.jest naprawde dobry stosuje go drugi miech i jest spox.zobacz link który podałem strone wcześniej tam znajdziesz wszystko czego potrzebójesz

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6499
ok dzienki przeczytalem mam jeszcze jedno pyt czy do humavitu moge dolozyc herbatke z bratka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6499
Aha bo juz sam niewiem Humavit v sie ssa czy polyka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
najlepiej idz do zielarskiego i kup ziele z fiołka trójbarwnego.smakuje jak siki ale pomaga i to dobrze .możesz dosłodzić dla smaku.a humavit dla dobrego działania 4 tabsy 3 razy dziennie do posiłków koniecznie noi przydałby sie też zincas .takie tabsy z cynkiem polecam

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6499
ale polyka czy ssac ten humavit??? i jeszcze w sprawie humavita mowisz ze nic sie nienasila a okolo 10 postow wczesnij kolo pisze nick hyba vfb cos takiego ze napoczatku ma na ryju masakre do bra hodzi mi oto ze narazie to z mojim ryjem jest ok wyskakuja pojedyncze syfki i obawiam sie ze jak zaczne to brac to bede mial tego wiecej jurto spadam na 9 dni wiec przez ten czas niebede iwdzial swojej laski wiec jezeli zaczna mi wyskakiwac to czy w ciagu tych 9 dni wszystko sie unormuje ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium