SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
A co to jest SPF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
faktory zawarte w kremie do opalania.
ja przez ostatni rok chyba sobie na twarzy wyprobowalem cala apteke i teraz mam przez to bardzo wrazliwa skore na slonce, juz sie 3 razy w ciagu tego miesiaca oparzylem wiec uwazajcie z tymi antybiotykami.
i cieszcie sie ze nie macie takiego czegos jak koles na zdjeciu:
http://www.aceldama.com/~tomr/media/acne/acne-5.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
O w mordę . Jakbym tak miał to od razu bym się za*****.

Swoją drogą czy olejki do opalania (są chyba tłuste?) nie spowodują większej ilości syfów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Ale chyba ten koleś na zdjęciu to nie cierpi na trądzik?! To chyba coś innego. Jest jakiś opis tego co on ma?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
o w qrwe

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ku... zobaczcie tutaj http://www.aceldama.com/~tomr/media/acne/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
masakra mega

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
straszne - tylko wspolczuc im ze nic nie pomaga w leczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam bardzo dobra okazje dla wszystkich,ktorzy sie lecza lub zamierzaja leczyc lekiem o nazwie Roaccutane. Sam sie nim leczylem przez 8 miesiecy, efekty sa niesamowite, gdyby nie on, wciaz bym zyl z lekkim (czasami nawet duzym) kompleksem na punkcie swojej urody, ktory powodowal czesto, ze zachowywalem sie nie tak jak chcialem, unikalem blizszych kontaktow z dziewczynami ktore mi sie podobaly, to byly niemile dzieje... Probowalem doslownie wszystkiego, kolejni lekarze stwierdzali ze tak upartej osoby to oni nie widzieli, bywalo raz gorzej raz lepiej, ale caly czas probowalem nowych lekow, bo wczesniejsze nie przynosily oczekiwanych efektow... kolo sie zamykalo. Na biezaco chodzilem do kosmetyczki na oczyszczenia twarzy, codziennie sie smarowalem jakimis kremami, nakladalem maseczki (bedac facetem!!), bylo to nazbyt nuzace i niezadowalajace, aby w tym trwac, a lata plynely. Na szczescie, w poprzednie wakacje dotarlem do znanego profesora dermatologii w Warszawie. Profesor stwierdzil, ze po takim leczeniu ktore juz doswiadczylem jedynym lekiem jaki zostal jest ROACCUTANE, zapewnil mnie ze jak sie go stosuje w malych dawkach to nie ma mowy o jakichkolwiek powaznych skutkach ubocznych, poza tymi podstawowymi: wysychanie ust, sporadyczne bole glowy, twarz lekko zaczerwieniona, ale czym te rzeczy sa wobec czysciutkiej twarzy po zakonczeniu kuracji. A wlasnie taka mam teraz i nie wierze w to co sie stalo... Zadnych nowych pozornie leczacych lekow z najwyzszej polki nie musze juz stosowac, wystarczy ze umyje twarz dwa razy dziennie. Piekna sprawa. I mam juz b. ladna dziewczyne, na ktora zreszta musialem czekac dopoki moje problemy z tradzikiem znikna. Choc mowia, ze uroda nie jest najwazniejsza, jednak sami pomyslcie, czy nie lepiej podchodzicie do osoby z "czysta" twarza, bo ja chyba cos takiego mam... Choc to przykre..O tej okazji z poczatku posta w nastepnym newsie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta okazja o ktorej byla mowa we wczesniejszym newsie to niemiecki Roaccutane, pod nazwa Ratiopharm, dzieki temu ze Roche (producent Roaccutane) stracil juz patent na izotretynoine, czyli glowny skladnik Roaccutane'u, teraz inne zachodnie firmy produkuja dokladnie to samo pod swoimi nazwami, pierwsze 4 miesiace bralem Roaccutane, potem dzieki wskazowce mojego profesora zaczalem brac Ratiopharm. W tej chwili zostalo mi go dosc duzo. Dlatego moge go odsprzedac po bardzo niskiej cenie, oczywiscie z ulotka. Mianowicie, opakowanie tabletek 20 mg, 50 sztuk jestem w stanie sprzedac za 325 zl!!! czyli po troche nizsej cenie niz w aptece, ale o 20 tabletek wiecej... Wedlug mnie jest to okazja, jesli ktos jest zainteresowany, prosze o kontakt, w miare szybki, pod adresem: [email protected] Na wszelkie pytania dotyczace kupna leku chetnie odpowiem, Aha, i jeszcze jedno recepta na ten lek bardzo wskazana!!! Wystarczy ze bedzie na niej napisana Isotretinoin. Zawsze lepiej, ze lek nie wyrzadzi komus nieodpowiedniemu krzywdy... Pozdrowienia dla wszystkich walczacych z ta choroba. Powiadam, jest o co walczyc, chociaz powinno sie do tego zachowywac takze troche dystansu!!! a przede wszystkim cierpliwosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium