SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Jak czytam te wasze wypowiedzi to dochodzę do jednego konkretnego wniosku, że żadne z Was nie wyleczyło trądziku do końca jakimiś tabletkami czy maśćmi tylko albo samo przeszło, albo nadal jest tylko w mniejszym stopniu. Przecież z wiekiem pryszcze znikają u większości osób. Jak widzę że ktoś napisał "terapia trwała 4 lata" to coś chyba jest nie tak. Po takim czasie syfy same z siebie mogą zniknąć. Moim zdaniem idąc do dermatologa po pierwsze lekarz powinien zrobić badania, a nie brać się za wypisywanie recept. Skąd on może wiedzieć co Ci tak naprawdę dolega? Może jeszcze z wyrazu twarzy powie Ci jak miał na imie Twój pradziadek? Przecież to całkowicie nielogiczne. Ja też się z tym męczę już długo. I faktem jest że syfów mam dużo mniej w porównaniu do czasów liceum, ale już nic nie używam. No może od czasu do czasu. Tylko powstaje zasadnicze pytanie. Czy da się wyleczyć trądzik na stałe? Czy da się go usunąć, aby bez stosowania kremów, tabletek i innych gowien nie pojawiały się nowe wypryski? No bo co to za leczenie, kiedy przestajesz brać tabletki i choroba powraca? Mamy całe życie brać tabletki? Smarować się maściami idąc z kobietą do łóżka? Przepraszam, ale to lekkie nieporozumienie. Wypadałoby zapytać o to dermatologa. Ciekaw jestem co by powiedział. A czy istnieje metoda zwalczająca trądzik raz na zawsze? Pewnie tak, inaczej pewnikiem któraś z gwiazd hollywood miałaby coś na twarzy w filmie. A nie ma. Ja mam serdecznie dosyć wszystkich dermatologów. To szarlataństwo w najlepszym wydaniu. Osobiście widziałem jedną osobę, mianowicie moją koleżankę której nie było widać zza syfów, a dwa tygodnie później nie miała nic. Myślę jak ona się pozbyła tej pizzy? Przecież to niewiarygodne. Otóż z tego co się dowiedziałem poszła na akupunkturę. Stara chińska metoda leczenia. I pomogło jej. To niewyobrażalne jak się zmieniła, a do tego w jakim czasie. Wobec powyższego i ja postanowiłem się wybrać na akupunkturę. Idę jutro. Zobaczymy co z tego będzie, napiszę rzecz jasna oraz podam cennik jaki obowiązuję, a ceny tych zabiegów są zbliżone do siebie. Pozdrawiam i do następnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9377
ZKS 15 , ja dokładnie to samo, walenie konia naprawde źle robi, i jeszcze pij herbatke z bratka , i nie jedz żadnych ketchupów i inych pikantych rzeczy, a także wód gazowanych , kolorowych(pepsi, sprite..) , alkoholu chyba też (niesttety) i zero chipsów i fast-foodów. Ja jakies 5 dni temu miałem fajną porawę , a po waleniu konia odrazu pogorszenie . Pozdro All
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
no walenie bardzo zle wpływa szczegolnie pare razy dziennie :/

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
"A czy istnieje metoda zwalczająca trądzik raz na zawsze? Pewnie tak, inaczej pewnikiem któraś z gwiazd hollywood miałaby coś na twarzy w filmie"

******lenie, oni sa tak wypudrowani i poprawiani cyfrowo do filmow. Tak samo jak wszystkie osoby w reklamach, teledyskach itp. itd. Poszukaj sobie fotki znanych osob bez make up i zobaczysz. Jak sie interesujesz pilka to zobacz na Cassano (gra w AS Roma), hajsu ma w cholere a cere niezbyt (nie wiem jak teraz, bo dawno Roma w tv nie byla pokazywana). Nawet bylo o jednej aktorce, ze ja wysypalo fest. Artykul byl nazwany cudowny lek na pryszcze i co sie okazalo ? usuneli jej komputerowo, tak ze w filmie ma cere jak pupka niemowlaka. Jak nie zapudruja, zatapetuja to komputerowo poprawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Poprawiac na zdjeciach to ja umiem wszystko. te zdjecia co są u góry moge tak przerobic ze goscie będą jak modele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022


stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022


nowy, duzo sie zrobic nie dalo bo to naprawde przegięcie, ale poprawa super, przy normalnym zmianach skórnych potrafie wygladzic skóre do perfekcji jak na plakat ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9377
niezbyt perfekcyjna robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022


tam bylo ciezko bo slaba jakosc zdjecia i zbyt srogie zmiany na skorze ale tutaj lepiej wyglada niz przedtem co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022


nie powiesz, lepiej i to duzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium