SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze a ja mam pytanie czy powiedzmy 2miesiące po kuracji roaccutane skora wraca do normalnosci??

tzn czy jest normalna tak ajak przed kuracją tyle ze bez pryszczy???

czy nietwardnieje/nierogowacieje??
mozna sie potem normalnei opalac??
swedzi czy cus??
powidzicei mi wogole co i jak PO kuracji - chce wiedziec wszystko
netfan - mozesz si eywpowiedziec??

pozdrawiam


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Z tego co się dowiedziałam roaccutane jest najlepszym środkiem dla mężczyzn. W przypadku kobiet jest on przez bardzo wielu lekarzy odradzany, gdyż w momencie nieoczekiwanej ciąży mogą urodzić się dzieci z poważnymi upośledzeniami, wadami płodu. Jeśli chcemy mieć pewność, że się to nie stanie, to przez rok, półtora zabezpieczenie przy spożywaniu tego leku powinno być podwójne, a nawet potrójne..

pozdrawiam serdecznie
Mijka

pozdrawiam serdecznie
Mijka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Na przebarwienia i blizny, polecam Tointex, a takze Cepan. Silicon Skin - to najwieksze g**** jakie miałem ... kase na to traciłem a nie pomagało w ogóle.

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10589
ja właśnie zaczełem kuracje silokon skin trwa jóż jeden tydzień w jakich dawkach braliście humavit v żeby prezynosił dobre efekty hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
To nie jest lekarstwo ... tylko "podkład" niezbędnych witamin. Ja to stosuje juz pół roku, choć nie mam juz wiekszych problemów ze skórą. Humavit "N" lub "V" biore 3 x 5 tabletek dziennie.

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest na recepte?? i Ile kosztuje tak na miesiac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
"Humavit" na receptę ?? no coś Ty !! To są normalne tabletki drożdżowe, które kupisz w każdej aptece. W opakowaniu jest 200 tabletek i kosztuje to niecałe 9 zł.

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
nie prawda że solarka pomoże . ona jeszcze bardziej podrażni i wysuszy skóre.może to doprowadzić do jeszcze gorszego zapalenia skóry i większej wydzieliny łojotoku.najlepiej udać sie do dermatologa i on poradzi na każdy typ cery co ma być wykonane . kremy itp. są tylko powierzchowne i działają na krótką mete.sog dla mistrza

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALBO TAN LEK __ DERMAFIA___DZIAŁA TAK SAMO JAK ROCAUTANE!!!!!!!


Stop met acné behandelingen die geen resultaat bieden. Eindelijk is er een middel waarmee u voorgoed van acné af kunt komen. Geen rode, schilferende, geďrriteerde huid meer.
Tel Sell introduceert Dermafina. Het is een complete acné behandeling om uw huid er weer fantastisch uit te laten zien. Dermafina is klinisch getest en het is gebleken dat het effectief is in 98% van de gevallen, zonder bijwerkingen of irritatie.
Het systeem is volledig uitgebalanceerd en u ziet snel resultaat. Dermafina bevat geen benzolprioxide, en het werkt echt. Gebruik geen middelen die uw huid een branderig gevoel geven, jeuk of vlekken veroorzaken, als uw huid er fantastisch uit kan zien, dankzij Dermafina. Vele mensen hebben Dermafina gebruikt en zijn razend enthousiast over het verbluffende resultaat.
Dermafina is een 4-delig systeem dat volledig op elkaar is afgestemd. Reinig uw gezicht met de Cleansing Foam. Deze foam verwijdert vet, vuil en Make-up. Uw huid voelt fris en schoon aan. De foam droogt de huid niet uit.
Vervolgens gebruikt u de behandelingsgel. Breng deze gel gelijkmatig aan op het hele gezicht. Deze gel stimuleert uw huid zich te herstellen.
Stap drie is de vochtinbrengende skin renewal complex. Deze verbetert de huidconditie, gaat littekens tegen en verwijdert overtollig vet. Uw huid wordt zachter, gladder en glimt niet meer.
Als laatste gebruikt u de snel werkende geconcentreerde formule om gericht de probleemgebieden aan te pakken. Met kalmerende ingrediënten om de kans op rode vlekjes te verkleinen.
Bestel nu en ontvang voldoende Dermafina voor 2 maanden. Tevens doen we er een flesje zonnebeschermer bij. Deze beschermt uw huid optimaal tegen UV stralen en is speciaal geformuleerd om gebruikt te worden in combinatie met Dermafina.
Pakket bevat:
- 1 flacon Cleansing Foam
- 1 flacon acné treatment gel
- 1 flacon oil free skin renewal complex
- 1 flacon spot concentrate
- Gratis: 1 flacon zonnebeschermer

TU
http://www.wbpune.com/health_and_beauty/dermafina.html 
LUB TU

http://www.telsell.com/shopping.asp?UID=03032708344972&CNT=NL&LAN=NED&MN=PR2670 
PISZCIE
CZY KOMUŚ UADŁO SIĘ TEN LEK ZAMÓWIĆ ??? TO PROSZĘ NAPISZ O TYM


POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszysttkich!
mam pytanie odnosnie REACCUTANE
najpradwopodbniej zdecyduje sie na kuracje tym lekiem, ale jak wiadomo ma on wielka wade a mianowicie jego cena. dzis dowiadywalem sie w aptece i cena za 30 tabletek 20mg to 330zl. slyszalem ze ten lek za granica mozna dostac o wiele taniej (podobno jakies 50% ceny w Polsce). czy ktos mogl by to potwierdzic i przedstawic ewentualna cene w innych krajach? bo moze bardziej bedzie oplacalo sie stracic troche pieniedzy na wyjazd np. do Niemiec i tam kupic ten lek. albo moze ktos zna inny sposob na kupienie tego leku taniej? moze jakis sklep internetowy albo cos w tym stylu?
z gory dziekuje za odpowiedzi.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium