SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
stary ośmieszasz sie tym pytaniem ... o tym specyfiku tyle tu napisano ze mozna napisać książkę. Wiec zamiast zasmiecać forum głupimi pytaniami poczytaj wczesniejsze strony postu. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
nie mam czasu zbytnio...moze wiesz na ktorej dokladnie stronie...))))))))

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Polecam lekturę KAŻDEJ ze stron ... bo z pewnoscią znajdziesz na nich odpowiednia kurację dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
jezeli tak twierdzisz to przejze wieczorem calosc...dzieki za wskazowki bo nie czytalem calosci bo nie bylem pewny czy znajde rozwiazanie mojego problemu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
tez tak myslałem ... ale po głebszej "lekturze" wypróbowałem kilka specyfików i pomogło w 99% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
mi natiomiast nic z tego nie pomogło ,może troche przyciszyło.dzisiaj dzieki kochanej mamie dostałem sie do najlepszego dermatologa w trójmieści.kolejka jest u niego do stycznia.napisał mi mixture z antybiotykiem dokładnie obejrzał pysk i powiedział że ona mi prawie na bank pomoże a roacutane poweidział że to jest na naprawde cholerne stany i ostatecznośc.jutro bedee miec mixture to wam napisze co i jak!!!!!!

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich na forun,przeczytalem tutaj wszystkie wypowiedzi osob maja ktore ,maja probleny z tradzikiem (akne).Jestem z Wami i naprawde wspoczuje kazdemu ktorego ta choroba,rojnuje psychicznie i fizycznie przede wszyskim wyglad zewnetrzny szczegolnie twarz.Mam syna ma 19lat i tez ma pecha wlasnie ma te same klopoty. Pierwsze objawy zaczely sie w wieku 15lat.Leczy sie 4 lata bez pozytywnego efektu.Prawie wszystkie mozliwosci mascie antybiotyki rozne tabletki czasami bywaly wtrakcie leczenia poprawy ale po czasie znowu to samo.Wlasnie od przyszlego tygodnia zdecydowal sie na leczenie Roccutan jest to srodek radykalny na tradzik ma rowniez duzo dzialan ubocznych .Bardzo chetnie podziele sie tutaj z moimi spostrzezeniami w trakcie leczenia jak ono bedzie przebiegac jak bedzie znosil to fizycznie i psychicznie jak rowniez jak ktos z was chce sie zdecydowac lub jest w trakcie lub jest juz po zakonczeniu terapi Roaccuta chetnie przeczytam Wasze opinie na temat leczenia ....Pozdrawiam wszystkich combet

combet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Combet ... hmmm Twoja sprawa na co wydajesz pieniądze, ale jesli Twój syn ma juz 19 lat i az 4 lata meczy sie z trądzikiem to nie sądzisz ze proces dojrzewania ma się juz ku końcowi? Kurację w/w preparatem mozna stosowac na poczatku leczenia, a teraz po wydaniu juz pewnie sporej gotówki zdecydowac sie na najbardziej kosztowny preparat? Tez mialem nasilony tradzik od 15 roku zycia ... teraz mam 18,5 i jest znaaczna poprawa, m.in. dzieki preparatom wyst. w tym poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
wcale że ma 19 lat to nie znaczy że to okres końcowy .znam typa który ma prawie 27 i ma g**** na pysku.i cały czas wykwity.wszystko zależy od indywidualnego org.tak jak mówiłem roacutane to ostateczność ,ale dermatolog u którego byłem dzisiaj nie wyklucza stosowania nawet przy lightowym trądziku.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
LUDZIE! Przejzalem ten temat i chyba nie ma tu jednego linka a mianowicie http://republika.pl/luskiewnik/PRYSZCZE.htm PRZWDZIWA ENCYKLOPEDIA O TRADZIKU! Jakby co to wiecie jak sie odwdzieczyc :P Z tego wszystkiego co na forum to chyba nie ma tylko obszernie o roacutane. Jest tylko wzmianka, ale chyba nie kazdy moze sobie pozwolic na 3000 wydatku a tam jest po prostu MULTUM sposobow, opisane kompinacje co z czym mozna, co jest godne polecenai a co jest tylko sciema. Wyczytalem tam pare nowinek. Niektore osoby braly cynk i im nie pomagal. Mi tez nie pomagal. TAM WYCZYTALEM, ZE BRALEM GO 6X MNIEJ NIZ POWINIENEM DO UZYSKANIA REZULTATOW. Moze i wy zrobiliscie ten blad? Przeczytajcie to. To jest na prawde godne uwagi. Dzialy nieinteresujace mozna po prostu pominac. Polecam.

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium