SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
czesc
ostatnio na tvp 1 byl program o ludzkim organizmie i byl tam dosyc dziwny sposob opisany na pryszcze ... otoz na noc danego wroga posmarowac pasta do zebow ... mowili tam w tym programie tez o tym ze pryszcze to wlasnie wina jakis bakterii ktore znajduja sie pod skora i zatykaja pory a organizm nie moze wydostac loju ktory sie poprostu zatrzymuje w porach i organizm produkuje go coraz wiecej no i powstaje taki prychol :-/ ... ja polecam nie solarium nie wyciskanie a saune ... nagrzac sie i do zimnej wody ... dobry sposob moim zdaniem ... pozdrawiam i zycze sukcesow w walce z tymi okropnymi pryszczami mnie na szczescie to nie tyczy btw. tam tez cos mowili o bakach ale to nie za ciekawy temat (baki) :-/

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
z tą pasta do zebów to mocna przesada . niby fluor dobrze wpływa na wybielenie i zmniejszenie miejsca zapalenia a to g**** prawda.solarki naturalnie sie nie poleca

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
jak juz kiedys mowilam w pascie do zebow jest soda ktora wyciaga tluszce wiec jezeli macie takeigo obrzydliwego ropnego syfa zamiast wyciskac go posmarujcie pasta do zebow ktora wyciagnie to co w srodku;)

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Hej. Problemy z trądzikiem mam już od jakis 5 lat. Stosowałem wiele antybiotyków ale raz pomagały a raz nie. Obecnie jestem na Tetralysal i jest troche lepiej ale nadal nie jest dobrze. Już nie wiem co mam robić. Myśle teraz nad ROACCUTANE. Nieraz to nawet nie chce mi się żyć i mam głupie myśli. Już naprawde nie wiem co robić. (;-((((((

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Stary, nie ma sie co tak dolowac. Ja mam problem z syfami tez od okolo 4-5 lat. Nie powiem, troche to dolujace, ale mozna z tym zyc. Nawet jak mam te syfy, to nie nazekam na powodzenie u plci pieknej (nie chwalac sie), no ale wiadomo, ze gdyby nie one, to bylo by lepiej.. Mimo wszystko byl bym wtedy smielszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
widze ze duzo osób stosuje Tetralysal

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
noi mało pozytywnych opini na jego temat widze

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Jak tu się kur.... nie dołować jak się ma je tak długo. Kur.... już z 5 lat mam i chu... z leczenia. Tyle antybiotyków co się nabrałem to w aptece byście tyle tego naraz nie dostali a wątroby to już chyba nie mam. I co tu kurde robić?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
dino04 doskonale cie rozumiem szkoda gadać
e mam pytanie do tych co uzywaja tetraystal czy chodzicie po słońcu bo na ulotce pisze zeby nie chodzić po słońcu ale mi dermatolog mówiła ze mozna tylko zeby sie nie opalać czy coś takiego

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
no ciezko jest chodzic po sloncu;p

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium