SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
ja mam chyba duży problem.może nie mam ich tak dużo ,ale pojawiają sie głównie w okolicach czoła i skroni i jest z nimi taki problem że strasznie bolą .to nie śa takie powierzchowne czerwone z ropą.siedzą bo czuje głeboko i nagle wypieprzają na zewnątrz tak że jeden gnój tak boli że cholera by go wzieła.co to może być.nic kompletnie nie pomaga.a próbowałem już chyba wszystkiego


<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Ja czekam takze dalej na pomoc:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
ziki to wal co chcesz to ci pomoge bo tak to sie dobrze znam ale ja to jestem jakiś dziwny przypadek.chetnie pomoge

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Moj poroblem 3 posty wyzej napisalem...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
podskórne naczole .mhh przede wszystkim nie stosuj rzeczy wysuszających to po raz.tammwidziałem kilka postów zachwalających davercin .nie ma gorszego gówna,mocno wysusza ale skóra staje sie nadwrażliwa noi zwała jeszcze gorsza.tu by sie sprawdziły kosmetyki pielęgnujące ,antybakteryjne o włąsciwościach gojących.na pierwszy ogień apteka . a tam dobry na takie gówna jest:
-tointex-na bliżny i dobrze goi nie zasusza
-vichy normadern stick-świetnie matuje i goi
-svr lysanel-żel do mycia,świetny dla wrażliwców nie wysusza a dobrze oczyszcza
-herbatka ziołowa z fiołka trójbarwnego-do wew. kuracji polecam
-zincas-tabsy z cynkiem dobre
-humavit v-uzupełnienie wit.
-tonik benzacne-po myciu zawsze
-pasta cykowa bez kwasu salicynowego-nie wysusza a dobrze ściąga
- noi jakieś maseczki najlepiej nivea z miodem

to powinno załatwić sprawe,jak nie bedzie poprawy po np. 2 tygodniach to zwała i trzeba bedzie sobie załatwić jakiś antybiotyk.jak ci typiara da w aptece to unidox

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Ile kasy myslisz mnie wyniosa te preparaty?? aha i co sadzisz o fitoprostem moze pomoc??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Ja stosuje na dzien benzacne 5%, na noc Differin zel 0,1%. Rano i wiczorem myje skore wpierw mydlem przeciwbakteryjnym (dermatologicznym, niewywolujacym podraznien) i od razu po tym Garnier zel z cynkiem i wyciagiem drzewa herbacianego. Jesli nigdzie sie nie ruszam z domu a wyskoczy mi jakis syf to nakladam na niego benzacne 10. 1-2 dni i go nie ma. Raz w miesiacu mam tydzien solarki (3X w tygodniu jestem). Wtedy ladnie mi sie all goi i wysusza. Potem skora zaczyna sie nieco bardziej natluszczac i FAJNIE! Bo po benzacne mam zbyt scisnieta i przesuszona a ta solarka ladnie mi wyregulowuje to. Wiem, ze nie mozna jej uzywac w ciezkich stanach ale u wiekszosci przypadkow nie jest zabronina a czesto jest wskazana! Generalnie nie jestem wyleczony z tradziku ale nie musze sie nigdzie chowac. Moge smialo powiedziec, ze 15 dni w miesiacu nei mam nic a pozostale 15 mam tradzik slaby, ktorego nie musze sie jakos specjalnie wstydzic, bo narcyzem nie jestem. Dla zaczynajacych kuracje nadtlenkiem benzoilu (benzacne) proponuje zaczac od Brevoxylu albo zmywac to benzacne po 3h przez pierwsze pare dni zanim skora nie przywyknie. Ten Differin nawet ciekawie dziala :D Warto wyprobowac :D Stosuje od niedawna ale juz widze, ze cos daje. Moze nie szal ale dzialanie pozytywne widac. Aha... treningi mam tak zrobione zebym od razu po tem mogl wskoczyc pod prysznic i zrobic wieczorne mycie. Uwazam, ze to jest wazne, zeby dokladnie umyc skore po treningu. Skolei robic to po poludniu to kolejne mycie i kolejne podraznienia. Aha... Maszynke do golenia stosuje zwykla ale koniecnzie po tym trzeba umyc skore i nalozyc benzacne bo inaczej mi wyskakuja ;D Nie wiem czy u innych tez tak jest ale informuje jak ze mna. A... Juz dosc dwano temu pomogla mi jedna rzecza... Recznik tylko do twarzy zmieniany codziennie ;D O tym chyba nikt w calym poscie nie powiedzial. Konsultowalem sie z kosmetyczka i dermatologiem. Wagry mozna wyciskac ale przed umyciem. Potem dokladnie umyc i nalozyc benzacne. W miare mozliwosci 10%. NIE RUSZAC STANOW ROPNYCH I WOGLE ZAPALNYCH. Co odczulem na wlasnej skorze to to, ze zle wplywa na nia mala ilosc snu i STRES! Wyloozowac ;D Aha... Nie da sie wg. mnie ukryc tego, ze czekolada zle wplywa. Moga se pisac co chca. Ja czekolady nie jem bo zawsze mi po niej wyskakuja. No i modlic sie rano o to aby lustro bylo laskawe ;D Powodzenia.

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
ale ja np. mam takie podskorne...co prawda kosmetyczka je moze wyciskac...jzu bylem na takich zabiegach oczyszczania twarzy..ale to pomaga ale na krotki czas..czyli w czyms lezy przyczyna ..ale nie wiem w czym..temu czy cos pomoze z zew. jakis krem czy antybiotyk co je zniczy z twarzy...one sa podskorne wiecie jakie napewno..ze nie widac mocno ale wole nie miec

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
to co napisałem troche kosztuje jakieś 150 trzeba liczyć ale styka bez bólu na miecha.jeśli mi nic nie pomoże biore sie za roacutane

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
roacutane co to jest??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium