SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
domenico_ problem w tym że nie wiem co to jest. Czy za te pieniądze to przyślą jakiś specyfik czy jakieś instrukcje co robić.
Druga sprawa to to że niby dużo osób to kupiło ale chyba tylko jedna napisała że coś jej tam pomaga.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
mi sie wydaje ze to jakis poradnik, bedzie tam napisane co masz kupic (pewnie jakies rumianki itp.)i jak to zrobic, na emaila ci przesle pewnie albo spytaj sie go o wszystko. Wlasnie dziwna sprawa z tymi komentami bo wszyscy pisza ze szybka przesylka ale prawie nikt nie pisze ze to pomaga. Mozesz zaryzykowac. Ja mam jakis poradnik moge ci go przeslac jak chcesz, tylko ze to straszna lipa. Podaj email.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 547
sieee!Ty domencio mi tez mozesz przaslac namaila ten poradnik jak mozesz:) [email protected]!dziex z gory!

porter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
porter80 nie ma sprawy zaraz wysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
domenico_ dowiedziałem się że faktycznie jest to jakiś poradnik. Chyba jednak nie kupie tego bo wydaje mi się że jest to wielka lipa. Może gość ściągnął sobie jakiś materiał z netu i teraz sprzedaje.
******.... takie akcje

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
pewnie maszz racje. Ja teraz tez sciagnalem jakies instrukcje z neta jak zrobic mascie i sprobuje, dzis kupie skladniki. Jak pomoze to dam znac chociaz nie wierze w to za bardzo. Ale podobno skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
dino04 a co teraz uzywasz? ja stosuje jakies gownienka z la rosze czy jakos tak i slabe efekty. Skora juz nie jest tak zaczerwieniona ale malo pomaga na syfy. Mowcie co wy teraz stosujecie i czy daje efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
_domenico_ a myślałeś kiedyś o Izotretinoinie (Roaccutan, Izotek)?
Ja się zastanawiam na tym lekime ale boję się skutków ubocznych, wywalenia tyle kasy w ten lek no i najgorsze jak nie pomoże. poczytaj sobie temat "IZOTEK"

Trądzik długo Cię meczy i próbowałeś antybiotyków itp?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
O Izoteku myslalem ale podobnie jak ty boje sie skutkow ubocznych i wydania kasy na darmo. Lecze sie juz 43 lata i juz antybiotykow bardzo duzo probowalem nawet nie pamietam nazw nie ktorych bylo ich z 8. I do tego rozne kosmetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 161
czy jak ktos wali konia to to oznbacza wyskakiwanie pryszczy bo ja ostatnio przestałem walic konia i nie robia mi sie pryszcze przestałem walic przestałem chodzic na treningi do klubu i duzo spie wogule sie nie mecze i duzo przebywam na powietrzu jak myslicie dobrze robie prosze o odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium