SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co wam jakiś "Roaccutan" Jeżeli i to i solarim kosztuje.
Lepiej poprostu iść na solarke bo mamy dwa w jednym ( jesteśmy opaleni + nie ma syfów ) LOGICZNE

CYCO DATA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Poczytaj sobie poprzednie strony postu ... o "solarce" było już napisane około 100 razy, więc nie będę Ci tłumaczył, że nie masz racji!! Pozdrawiam!

nie łam się! nikt nie jest doskonały!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
CYCO DATA gagadasz glupoty, po solarce syfy co najwyzej mniej widac, ale są, poza tym skora wcale nie jest wyleczona, a pozniej lojotok jeszcze bardziej sie nasila i jest w ogole prze***ane. skore trzeba wyleczyc od srodka

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Po solarium bardziej upierdliwe odmiany trądzika sie powiękrzają mądralo :) Juz przestudiowałem chyba wszysko co mogłem o syfach :) Ktos pytal co jest po roaccutanie, po roaccutanie skora wraca do normy, zaczerwienienia znikaja do 3 miesiecy po kuracji a na dowidzenia, po kuracji jest jeszcze tygodniowy "seans" złuszczania skory, wiec wiekrzosc blizn, zaczerwienien i innych dupereli schodzi :) Tylko ze to doslownie czlowiek oblazi ze skory wiec tydzien siedzenia w domu i oblazenia :) Ale potem mordka jak nowa ;) I plery i barki i nawet dupa hehehe :) Aha, przy uzywaniu roaccutane nie jest wskazane opalanie sie !!! Gdyz skora po roaccutanie i tak jest wysuszona i ozna sie narazic na poparzenia, ale tak czy siak ja sie bede opalal Pozdrawiam! Jak jeszcze jakies pytania to wwalcie, postaram sie odpowiedziec!

"I'll Be Back"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1853
Ile kosztuje zabieg kwasami owocowymi AHA?? I kto je robi, lekarz czy kosmetyczka?? Po ilu zabiegach znikaja przebarwienia?? Mam takie małe dziurki po tradziku, to po ilu zabiegach powinny zejsc?

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
pytanie co do linomagu, na opakowaniu pisze zeby unikac nosa, ust i oczu. Wiec posypujecie cala twarz procz nosa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
TO JEST PRZEZNACZONE PRZEDE WSZYSTKIM DLA MALUTKICH DZIECI ... NIE WIDZISZ ZWIĄZKU ??

nie łam się! nikt nie jest doskonały!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972


Witam mam pytanie do kogos kto bierze Humavit V. Biore to od jakiegos tygodnia i narazie codziennie to mam nowego pryszcza. Mam pytanie kiedy to zaczyna dzialac ??

"Itd. itd. itd."

"jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, cztery piwa to już piwo, ale kto pije jedno piwo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cynk drodzy koledzy! Oczywiscie w postaci doustnej!! nieparwdopodobne dzialanie!!tylkpo troszke cierpliwosci...jakis miesiac..!!!tylko! ,pozdrowienia! alicja

alicja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
A ILE BIERZESZ TABLETEK DZIENNIE ? NAPISANE JEST ZE 3x4 ... a ja biorę 3x6 :) i przynosi efekty

VfB & KSG RUUUUUULEZ !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium