SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hey Fitman
slyszales o Tym Pantethine podobno duzo tansz i potrzebujesz duzo mniej a dziala tak samo
Check this out:
http://www.healthboards.com/ubb/Forum1/HTML/006575.html
and this
http://groups.google.com/groups?dq=&hl=en&lr=&ie=UTF-8&[email protected]&rnum=1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Angy!
Slyszalem o pantethine, chyba warto sprobowac, ale nie moge znalezc jakiegos taniego produktu( zeby taniej wychodzilo od b5, albo podobnie), wszedzie maja drogie.
BDW a jaka jest polska nazwa pantethine - panteina? , moze w kraju sie cos dostanie, chociaz watpie.

Angy, czy zauwazylas zmniejszanie sie porow w skorze, bo ja tak!
a co z Twoimi snami? jakie masz sny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ciagle biore jeszcze te wit i na limfatyczny system ziola i tylko ma 100mg dziennie b5 wiec na razie nie moge nic powiedziec .
bralam b5 przez 2 tyg tylko i po b5 przez miesiac wszystko bylo cacy prawie zero nowych a teraz hormony dzialaja i mam pare nowych
te sny to u ciebie pewnie ze szczescia !
sa jeszcze w sklepach co-enzymy Q-10 nie wiem czy to te wytwarzane przez b5?ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Zastanawiam się czy Calcium Pantothenicum jest równoważne z witaminą B5 oferowaną przez Solgar, czy Now Foods. W składzie Solgar też ma Calcium więc być może to jest to samo. W składzie Calcium Pantothenicum Jelfy jest 100% pantotenianu wapnia. Może więc jedynym problemem jest to, że aby wziąc 5gr dziennie to trzeba zjeść całe opakowanie 50 tab. x 0,1g. Cenowo wychodzi podobnie jak Now Foods: 8$ za 100 kaps. 500mg to ok. 3,20 zł za 5gr, a Calcium Jelfy 3,50 zł za 5 gr.
Jak pójdę do apteki i poproszę 30 opakowań (na miesiąc) to pani wpadnie w popłoch
Na stronie Now Foods jest ranking suplementów do leczenia trądziku w którym B5 jest z 1 gwiazdką (chyba dlatego, że jest mało opracowań naukowych na ten temat) 3 gwiazdki ma natomiast niacinamide, czyli witamina PP a także Zinc i Tea tree oil.
A lekarze nic na ten temat nie mówią, trzeba chyba zacząć samemu eksperymentować z suplementami.

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Niacinamide na stronie Now Foods jest na pierwszym miejscu ale stosowany jest zewnetrznie - ciekawe czy w u nas w kraju dostanie sie jakis zel niacinamidowy. Moze warto sprobowac tego zelu.

Kulmar, ja bralem po 50 tabletek Calcium Pantothenicum przez niecaly tydzien i nic. A jak dostalem Now Foods to juz na trzeci dzien mialem piorunujacy efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 71
FitMan, czy ta B5 z Now Foods, z ktorej jestes tak zadowolony to "Pantothenic Acid"???

http://www.nowfoods.com/product_catalog/catalog.asp?showdetail=733739004864&stats=no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
a jak myslisz? TAAAAAAAAAAAAAAAK
PS: kupuj w capsulkach, sa lepsze od tabletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
No tak teraz myslę, że kwas pantoteinowy to chyba nie to samo co pantotenian wapnia; to kwas a to sól tego kwasu no więc może mieć inne działanie. Ale właśnie próbuję załatwić B5 z USA. Chociaż w aptekach podobno nie łatwo i tam kupić w czystej postaci.

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
FitMan moglbys dac mi twoj mail , mialbym sprawe do ciebie

pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
powiedzcie o co tutaj chodzi

stronka
http://shop.store.yahoo.com/vitacures/index.html ta co FitMan podawal, tutaj placisz przy odbiorze, niemusisz miec credit card.

i jest tam taka oferta B5 - 2 bottlesB5 za 35.50$ a jak przychodzi zamowic to sie okazuje ze 71$ heheh a moze ja cos piepsze????

moze mi to ktos wyjasnic i czy ta B5 byla by ok?????




radek

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium