SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
wogole wiekszosc masci jest na recepte ale zazwyczaj nic nie daja najczesciej przepisywana jest "aknemycin" mozesz jej sprobowac wybierz sie do dermatologa ale najlepiej do prywatnego gabinetu te panstwowe sa beznadziej ne przynajmniej u mnie a jak pujdziesz prywatnie to dostaniesz jakies fajne lekarstewka i wogole no tylko ze w panstwowym masc kosztuje z 20zl a jak ci prywatny cos przepisze to niezle zabulisz...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
ehh mam to samo
twarz plecy dekolt :>
i ja juz to ***ie przeciez sie nie powiesze rozumiem cie kasta w kazdym calu jak sie rozbiore na silowni i popatrza na moje plecy to qwa pierwsze co im sie nasuwa to koxiarz :>
no ale**** im w dupe kazdy musi przez to przejsc (my akurat mamy gorzej ) a te toniki masci i inne ******ly to do lamusa z nimi nic nie pomaga... jedynie to mozna wycisnietego pryszcza przemyc woda ulteniona lub spirytem
ale po spirycie skora wysycha i jak umyjesz mydlem twarz plonie zywym ogniem ... trzeba uwarzac ja nie to nie raz ...
tak po zatym mydlo siarkowe na plecy i klate a mydlo dave lub takie inne (jak pojde od sklepu to zobacze) kosztuje cos kolo 5 zl i tym myje twarz + malaa szczoteczka do twarzy i jedziemy ...tylko tak zeby sobie twarzy nie pokaleczyc powoli cala twarz wypucowac :>
teraz plecy i dekolt tak samo jak twarz
szczotka tylko wiekszego rozmiaru najlepiej z miekkim wlosiem i tak samo jedziemy na poczatku moze bolec :>
pewnie beda zwolennicy zeyb nie robic takie czegos bo pozostana blizny no ale qwa jak szyja nie mozna ruszyc :> a o polozeniu sie na laweczce :> + dociska cie ciezar to jest cholerny bol :> no ale kto ma ten zrozumie...
Bylem rowniesz u dermatologa przepisal mi zawiesine "ZINERYT"na twarz + tabletki UNIDOX no i na plecy
takie robione lekarstwo za okolo 5 zl
szczerze mowiac pomogly mi tylko talbetki
byl spokoj 3 miechy wszystko ladnie przygaslo nowe nie wyskakiwaly wreszczie moglem sobie odpoczac no ale jak chcial nie chcial po tym okresie :> do***alo mi nowa serie
wiec uniwersalnego lekarstwa nie ma
nieraz sie sam dolowalem no bo ile mozna sie meczyc ale wysunalem takie spostrzezenie :> jak ci sie qwa nie podoba to sie nie patrz :>>
////////////////////////////////
jak masz jakies pytania to pytaj :>

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Mam to samo, mam juz 21 lat a skore jak u jakiegos gowniarza czasem budze sie ide do lustra i mi sie odechciewa zyc, najpierw wyciskanie potem smarowanie mycie i ch.j wie co jeszcze.
Ale powiem wam cos wizyta u dermatologa nic nie da, te k...y przepisuja tylko jakies ch...we masci ktore nic nie daja bo sie boja przepisac antybiotyk doustny, a prawda jest taka ze tylko od srodka mozna wszysto wytruc.

Jest jeden srodek ktory sprawia ze znikaja ci wszystkie syfy i nigdy juz wiecej ich nie bedziesz miec ani jednego, to jest ROACUTAN albo jakos tak, ale nie ludzcie sie ze wam to lekaz przepisze to glupie k...y

A i jeszcze jedno kuracja trwa 6 miesiecy i kosztuje chyba 3000zl albo jakos tak, a moze 6000zl nie pamietam

BLo

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
Witam.

Heh też tak mam głównie twarz i plecy ;-(
Z początku pomagała mi maśc siarkowa ale teraz nie.
Toniki to bleble, spirytus - nawet nieźle ale potem skóra tak mi schodzi że jestem aż biały na twarzy ;-( SZOK


Pozdrowionka.

Pozdrowionka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2143
Stary nie ma nic lepszego niz solarka to wypali kazdego syfa

!!BANDIT!!

A ja rosne i rosne!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
tylko ciekawe kto za tą solarkę zapłaci???? ))))))

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
ok solarium zgadza sie ale na pewien okres czasu
solarium wysusza skore wiec czesciowo syfy sie nie robia ;>
po solarium (pewien okres czasu) skora natluszcza sie ze zdwojona sila(normalna reakcja organizmu) wiec co za tym idzie :> sypnie od ciula pryszczy :>>
---------
ja niedlugo mam zamiar isc na naswietlanie lampa
taka lampa ktora naswielta przez pryzmat(zwierciadlo) zlota
cos kolo tego fachowej nazwy nie znam
moze to pomoze :>

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie co jest najlepsze na syfy-seeeeex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
gall: to co powiedziałeś jest ciekawe, ale jakoś nie skutkuje!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
sex nie pomaga. stosuje to dość regularnie i nic. syfy jak miałem tak mam. najlepsze jest naturalne słońce ale w Polsce ciężko o nie:( pójdź na oczyszczanie a dopiero potem na solarke. chociaż na troche pomoże.
pozdrufka

twiters

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium