SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 547
hey Angy pomoz!!nie wiem co robic,teraz po 5 dniu kuracji b5 wyskoczylo mi kilka syfow!!!biore 4 co 2godz!cera mi sie nadal bardzo przetluszcza nie wiem co robic?pomoz!!!moze to na mnie nie dziala?moze musze poczekac?sam nie wiem. .....sie zyje,,,,,,,

porter

porter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Z tego co mi lekarka powiedziała to wit B jest mi nie wskazana oprucz B6 i B2 reszta to tylko szkody ale moze sie to nie sprawdza w niektorych przypadkach .....a co soądzicie o kosztach leczenia B5 ??

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

-moze pkt ??

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc tam
wlasnie poszlam do sklepu ze zdrowa zywnoscia zeby kupic b5 (i jestem w malym szoku ) i zapytalam co mi radza a fajna babka-naturopatka zapytala czy mam powiekszone wezly chlonne dotknela szyi i stwierdzila ze mam jakies gozki male co tamuja ujscia jakies lymphatic
polecila:duza szczote z naturalnego wlosia do masazu calego ciala na sucho z rana przed kapiela
pobudzic krazenie krwi zeby wszystkie substancje i tlen dochodzily i te grudki sie udroznily -lepsze dotlenienie skory itd
no i uciskanie -masowanie pulsacyjne szyi,twarzy,pod pachami
czesto przez 10 min
pozatym ziola czy cos na wyrzucenie toxyn:
1-Lymphodranco ma quercetin,rutin,ascorbic acid
2-galium complex -z cleavers,echinacea!!!!!to chyba bablowica po Polsku,calendula,wild indigo vit c , b5 b6,zinc amino acid chelate

zaczynam nowa kuracje + troche b5 efekty widac po 2 miesiacach

na czerwone plamki: wybielajace sa : sok z cytryny ,woda utleniona i trzymanie kropli do oczu -vizine i te nie lecznicze na plamce przez pare mim

dzialanie b5 to metabolizm tluszczow i wysuszanie ujs porow od wewn
ale jak macie hormonalne problemy to je najpierw uregulujcie
zrubcie sobie poszukiwanie na google.com.pl na web a potem na grupach o toxynach b5 itd

na twarz tea tree oil ziolka sciagajace cytryne albo cos mocnego na samiutkie pryszcze nie smarowac kremem na noc najwyzej wypij cherbatke ziolowa jakas do tradzika chamomile tea,cucumber juice, lavender,melaleuca i przyloz torebke na twarz jako dobry tonik delikatne mydlo i produkty bez mineralnego oleju , marchew jest super

uwaga to bardzo wazne przetlumacz sobie sa rozne powody tradzika i na nie rozne leki naturalne:
This compound targets the organs of metabolism and corrects metabolic
errors which are responsible for the manifestation of skin disorder.
Yellow Dock addresses skin disorders associated with improper fatty
metabolism; Burdock Root addresses skin disorders associated with
impure blood; Echinacea addresses skin disorders associated with
bacterial growth; Sarsaparilla Root addresses skin disorders
associated with hormonal imbalance; and Milk Thistle Seed and Oregon
Grape Root addresses skin disorders associated with improper liver
metabolism.

to tyle
w moim dlugasnym poscie na gorze tez jest duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leczenie Tradzika to zabawa na cale zycie dla niektorych ,albo na wiele lat
mowia ze b5 to jedyny srodek na uleczenie ale nie przez tydzien !wysusza od srodka i pomaga spalac tluszcze ale jak to nie twoj problem to ci nie pomoze za bardzo ale i nie zaszkodzi
ale o skore i body trzeba dbac przez cale zycie
pozbyc sie toxyn ,jesc zdrowo ulegulowac hormony albo poczekac az sie same ureguluja
znajdz rutyne i trzymaj sie jej
delikatne oczyszczanie -do cery wrazliwej
smarowanie pryszczy czyms wysuszajacym
tonik z ziolek na reszte twarzy albo sok marchewkowy jest super
zadnych kremow na noc -daj skorze sie zregenerowac
i zagoic
zluszczac naskorek 2 razy w tyg zwlaszcza przy zaskorniakach
jak najmniej skore dotykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludziska powiedzcie jaki lek mogęsobie kupic w aptege bez recepty najlepiej tabletki żeby mi te pryszcze zeszły w miare szyko ????????? prosze napiszcie

Malinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
ja polecam drozdże w tab. ( Lewitan czy Lewiatan) jakos tak.
Już wczesnij ktos o tym pisal.Podobno maja duzo wt. z grupy b.Ja biore je codziennie juz od 2 miechowa do tego stosuje moja rutyne jak to ujęla ANGY tz. myc , stosowac mascie wysuszajace itp.teraz skompltuje se ejscze serie kosmetykow VISCHY NORMADERM i kupie SILICOL SKIN bo to podobno dobre.I z raz w tygodniu na solarium.
W walce z pryszczami panuje jedna ważna zasada..TRZEBA BYC REGULARNYM TZ. uzywac odpowiednich srodkow regularnie, bo niektorzy mysla ze jak zuzyja jedno opakowanie np. zelu i niezejda to juz trzeba to odstawic.oczywiscie trzeba czuc ze to choc troche pomaga ale i uzywac (powtarzac) schemat walki kazdego dnia.A koncowym efektem bedzie zwyciestwo!

Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki koksu !!! ja zażywam cynk w tabletkach ale mówiac szczerze to nie wiele mi to pomaga.(((((( a ile kosztuja tez drożdze mniej wiecej???? i czy nie znacie jeszcze jakis lekarstw...???? napiszcie please

Malinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na skore dzialaja vit a(jest w dyni,marchwi,brokulach,czosnek,spinaku)vit b3,b5(eggs,fish warzywa,drozdze )vit c ,e ,f trzeba tez brac cynk ziolka ..
jesc duzo marchewki pietruchy i same zdrowe rzeczy

podobno od firm farmaceutycznych mozna kupic b5 w proszku w hurtowych ilosciach i cenie
Vichy ma na pewno ,czy moze ktos zadzwonic z Warszawy i zapytac o b5 dla forum ,
dzieki z gory




ja bym nie kupowala silicon bo opinie nie sa najlepsze o nim wszedzie przynajmniej nie na pryszcze
kiepski jest tez crem multi vitaminowy Neutrogeny mam go i nie likwiduje pryszczy tylko nawilza i podobno po dlugim czasie troche zluszcza ale nie wysusza raczej natluszcza ja bym powiedziala lepszy juz jest sok z marchewki serio-ma mnostwo witamin i mineralow
nie kupujcie nic co ma w skladzie animal fat-tluszcz zwierzecy,mineral oil-olej mineralny ,glycerin ,talc,w moim dlugim poscie jet tam cala lista
mydlo tez najlepsze naturalne zdrowe bez tych skladnikow bo czopuja pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
drożdze kosztuja ok 10zł. tylko spozywaj przez jakis czas a zaczna dzialac.Jest tam ich sporo wystarczy na dlugo.!
Oprocz tego poecam maceczke z drozdzy Eris tez ma duzo b5.


Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze raz dzieki koksu !!! mam jeszcze prośbe czy mógłbys mi podac dokladna nazwe tych drozdzy bo bylam w aptece i kobieta mi powiedziala ze nic takiego nie ma !!!prosze napisz !!!!a czy mam sobie kupic jeszcze witamine b5??napisz dokladnie jak i co stosowac!!z góry dzieki!!!

Malinka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium