SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy zaststosowanie tribulusa moze zmniejszyc pryszcze czy wrecz odwrotnie?

Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego mu potrzeba...
__________________
http://www.bmav.net  << wWw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3569
napiszcie ile placiliscie za swoje kuracje i na ile czasu...
bylem u swojego derma. i powiedzial mi ze moge zrobic na 4 miechy. [tez ma za soba juz "zadowolonych" pacjetow, bo kuracji Roa]
zamawialiscie moze z europharmacy.com?

wydje mi sie ze TT, moze pogorszyc, ale to zalerzy u kogo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olimp sie wypowiada ze wlasnie dobrze reaguje i zmniejsza bo wyrownuje poziomy hormownow itp sprubuje bede wiedzial

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi
__________________
http://www.bmav.net  << wWw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem wam jedno z mojego doświadczenia co najlepsze na pryszcze!!Otóż tak jak każdy gada to preparaty bez recepty są kiepskie ,choć niektóre np.krem benzacne są dobre ale po jakimś czasie przestają działać...u dermatologa byłem pare razy przepisał mi coś,ale niedośc że wszystko drogie to na poczatku dawało a potem zas wysypało zaś w trądzik.Więc wam powiem jaki jest darmowy produkt na trądzik:to nic innego jak własny mocz.Wystarczy się dwa razy nacierać moczem dziennie miesiąc kuracji i macie spokój z pryszczami...tylko musicie systematycznie się smarować.Wiem że to głupio i troszke obrzydliwe brzmi no ale :/ to już wasza sprawa...jak wiem z dużo osobami gadałem że najlepsze na syfy jest mocz i każdy kto to stosuje jest zadowolony...spróbujcie nepwno się niepogorszy a może tylko się stan skóry polepszyć... pozdro 3-mta się

O TAK... PRZELECIAŁ CIĘ STRACH???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pozniej masz darmowy kosmetyk i wiemy kiedy dana osoba idzie juz kilometr wczesniej


Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi
__________________
http://www.bmav.net  << wWw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ja mówiłem żeby chodzić po ulicy z opszczaną twarzą?? jak wychodzisz to chyba twarz myjesz...czy to tak ciężko sie domysleć??

O TAK... PRZELECIAŁ CIĘ STRACH???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 539
Drogu, moja pierwsza kuracja trwala od pazdziernika 2002 do kwietnia 2003,zaczynalem od 40mg codziennnie zeby przez ostatnie 2 miechy brac 10mg co drugi dzien.potem po okolo miesiacu znowu zaczely sie tworzyc syfy, nie bylo juz tego tak duzo jak przedtem i tylko na twarzy sie pojawialy, wytrzymalem do sierpnia i znowu zaczalem brac roacuttan, w sierpniu 20 mg we wrzesniu 10mg a od pazdziernika az do konca roku bralem 10mg co drugi dzien, na ta chwile jest ok i mam nadzieje ze tak pozostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
Nie no panowie...bez jaj...MOCZ hehe chyba facet nie mowisz powaznie...kto bedzie sobie moczem morde smarował? ehhhhhh

You can't stop us

You can't stop us !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak myslałem:D:D ale jak zaczełem stosować i zobaczyłem maxymalne efekty to zmieniałem zdanie!! a zresztą co ja bede wam cos wmawiał!! faszerujcie się tabletami i wydawajcie kase na g**** które nic niedaje!! prosze bardzo ja wam tylko przedsiwaiłem darmową rzecz i najlepszą!!

O TAK... PRZELECIAŁ CIĘ STRACH???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
No to gdzie to wyczytałes o tym moczu niby? No bo chyba sobie poprostu nie pływałeś w moczu od zawsze )

You can't stop us

You can't stop us !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium