SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
wedlug mnie to jest reklama jakiegos badziewia, ale to tylko moje zdanie... przyznam, ze nie wierze w "cudowne roslinki"

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
jakby było w cenie Pepsi to owszem...

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3992
ale pic...

"tylko człowiek głupi wie wszystko, z wyjątkiem tego, że sam jest głupi "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1523
Witam all. Moje zmagania trwaja juz z 2 lata z przerwami i bezskutecznie. Ide niedlugo na badania przed roaccutanem a potem jadez tabletkami.Mam pytankio czy mozna w tym czasie cwiczyc bo ostatnio zaczalem 3* w tygodniu. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1523
I jeszcze jedno pytanie czy przy roaccutane traci cos sie na wadze czy nie zakloca to przemianu materii i innych zwiazanych z waga czynnikow.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
cwiczenia nie sa wskazane wczasie brania a równowaga przemiany materii nie ulega zmianie.tez duzo zalezy od org ale tak jest zazwyczaj

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Ja sam miałem ten sam problem moge sie zwami podzielic jak unikac pryszczy po pierwsze idzcie do kosmetyczki na oczyszczanie porow zaplacicie z 50 zl ale cera po 2 dniach niebedzie zapryszczona.
2.Kupcie myło antybakteryjne np:protex 2zl z groszem.
3.Podczas treningow uzywajcie papierowych recznikow! (nie zwyklych bo bakterie wcierasz znow w skure).
4.myjcie tym mydlem twarz przynajmniej 3 razy dziennie po treningu najdokladniej.
5.Kupcie tonik na pryszcze najlepszy jest na recepte kosztuje okolo 5 zl bez recepty 15 zl.
6.Nie wycisajcie syfków poniewaz beda sie twozyly nowe stany zapalne.
Ja robie tak i z wielkich koloni mam moze 2 /3 pryszcze na twazy kture szybko znikaja pomaga mydlo tonik i kosmetycza juz po pierwszej wizycie zobaczycie ruznice tylko niebujcie sie oczyszczani bo troche boli.
Pozdrawiam.

*Trening*Czyni*Mistrza*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
tak... kosmetyczka to podstawa. bylem 2 razy (fakt, ze pozniej nie dbalem o ryjka) i efekt byl. gdybym po wizycie myl codziennie i smarowal czym potrzeba, to by bylo fajnie. ide pewnie w piatek.
najbardziej nie lubie u kosmetyczki, jak juz pod koniec imprezy zaczyna jezdzic po twarzy takim czyms jak ma dentystka, tylko na koncu jest taki walek i zap*****la z niego prad okropne uczucie. poszedlbym nawet jutro, ale zawsze po wizycie mam wiecej czerwonych plamek (od wyciskania) i troche lipa to wyglada(dlatego wlasnie ide w piatek).
tak wiec panowie i panie... dajcie zarobic kosmetyczkom, a sobie ulzyjcie z twarzy

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
No wlasnie ta maszynka zamykajaca pory mi sie to niepodobalo i wyciskanie kazdego pora najgozej z nosa najbardziej krwione az mi lezka poleciala :]

*Trening*Czyni*Mistrza*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
heh. za maszynke masz SGA
wlasnie na nosie mnie jamniej boli, a pozniej prawie nic nie widac. tylko raz jak mi kiedys z nosa wyciskala, to myslalem, ze mi zlamie (tak mcno naciskala). najbardziej mnie boli na skroniach i pod spodem twarzy (od brody w lewo i w prawo). ehhh, tam to jest sajgon.
za to za***iste uczucie jest, jak juz kladzie taki krem, z ktorego sie robi maska. wtedy dopiero jest ulga...

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium