SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
masz racje kiedys uzywałem toniku takiego jak siostra i jej ładnie schodziły a mi tak sobie, ten teraz co mam też mi pomaga ale wolniej jakos bo moja siostra nie ma ani jednego pryszcza!! szczęściara :) ale mi też mija powoli zostały mi jeszcze ślady po największych a tak to buzia zaczyna robić sie gładka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 792
Yamada - a co stosujesz i jaki masz rodzaj tradzika ?

Pozdro

Zawsze znajdzie się ktoś potężniejszy od ciebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
CerealMan i tak to Ci nic nieda, nawet jeśli byście mieli "słownie" ten sam rodzaj trądzika to efekty leczenia mogłby być zupełnie inne. Trzeba próbować wszystkie, aż coś nam faktycznie pomoże. Jeśli nie to niestety trzeba czekać do ok. 20 roku życia, wtedy mija wiek dojrzewania u 3/4 osób. Pozdrawiam i życzę pięknej twarzy ;)

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem jakiś rok temu troche syfów na twarzy, poszedłem do lekarza domowego, przepisała mi DAVERCIN (12zł). Kupiłem i po miesiącu nic nie miałem, ten srodek jest 100%!!! Lekarka wypisuje go bez zbędnego gadania. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Audiofil nie każdemu pomoże, jak Tobie, mi np. Davercin nie pomógł ;/ I nadal nic nie pomaga:( Ehh te syfy!!

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 792
ehh ja juz nie moge :/ Kupiłem srebro jakies 1.5 tygodnia temu stosuje i g**no. Nie dosc ze nie pomogło to mi wywaliło 16 ******** czerwonych syfów o srednicy 1 cm kazdy na plecach. Ide sie zastrzelic.

Zawsze znajdzie się ktoś potężniejszy od ciebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Cereal zegnaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
eh bo tez wymyslacie jakies srebra :/ jak nic nie pomaga to tylko do dermatologa pójść a nie kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Yamada jednemu może pomóc, drugiego wcale, a trzeciemu nawet zaszkodzić, wszystko zależy od rodzaju skóry, ja chodze do dermatologa już teraz będzie chyba 4-5 rok? No i właśnie kicha;/ Może troche złagodziło, ale nie zwalczyło pryszczy, i zawsze coś zostaje, praktycznie dużo ehh. Chyba poprostu musze przeczekać lata młodzieńcze.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
chyba trzeba przeczekać ;] tzn wiadomo nie nalezy tego olewać bo bedzie jeszcze gorzej trzeba łagodzić i czekać az samo sobie pójdzie :) a tak na marginesie to mi też znowu troche powyskakiwało :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium