SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
i masz zwałe bo nie ani słońce.są to jedne z najważniejszych przeciwzkazań.a ćwicze normalnie przyjmując antybiotyk i myśle że to po części ma negatywny skutek .

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Ćwiczenia na siłowni a branie antybiotyku lob Roauccotan ma negatywny wpływ...????? Jeśli ktoś cos wie niech napisze!!!!

<: G l a d i a t o r :>

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
ćwiczenia są na 1 miejscu przeciwzkazań w trakcie brania roacutane.jak chcesz syfy odpieprzyć z mordy nie zalecam .poczekaj z ćwiczeniami nicsie nie stanie .niech najpierw minie to g**** .

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytalem wiele postow na wielu forumach polskich ,niemieckich , angielskich, jest kilka ubocznych skutkow brania ROA ,powtarzajace u wielu leczacych sie Roa to uczucie suchych ust i galek ocznych czasami suche rece ale to mozna doprowadzac do normalnego stanu kremami,lub masciami lub kroplami do oczow sporadycznie wystepuja takie uboczne skutki jak zwielokrotniony bol przy uderzeniach w obszarach calego ciala jak rowniez bole mesni ,np przy cwiczeniach na silowni moga tez wystapic bole mesni.Sporadycnie zmieniaja sie wyniki krwi wlasnie zalecana sa badania krwi co miesiac lub dwa miesiace w czasie terapi ROA

combet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś z Was brał Zincas? Pomogło coś?

Aniamako
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 373
Moze rzeczywiscie lepiej będzie jak przestane ćwiczyć... albo bede sobie chodził raz w tygodniu, poćwicze tak lajtowo bez zadnych wiekszych przeciążeń... Zależy jak się będe czuł. I jeszcze jedno: na Słowacji Roaccutan (20 mg) kosztuje 260 zeta. Czyli 100 do przodu :]

W betonie wyryte twarze...

W betonie wyryte twarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
Ja biore Zincas, napewno pomaga tylko nie spodziewaj sie spektakularnych efektow po samym cynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Jakos tego nie moge pojąć ze biorąc Roauccotane w dawce 20mg dziennie i chodząc na siłownie 3 razy w tygodniu nie robiąc ciężkiego treningu sobie szkodzimy. Jak to jest????

<: G l a d i a t o r :>

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Kto z was uzywa olejku z drzewa herbacianego. Jak go uzywac na twarz, bo pisze na ulotce ze nie powinno sie uzywac nie rozcienczonych olejków na skóre, wiec mam pytanie czy wy go rozcienczacie w wodzie czy dajecie nie rozcienczony na twarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poczatek male pytanko: czy odzywki bialkowe [gainer i bialko ovopolu], moze sie przyczynic do powstawania tradziku? Gdzies czytalem ze nadmiar bialka wlasnie powoduje syfy..., ale juz sam nie wiem :)

A teraz podziele sie swoimi wrazeniami:
Bylem jakos z miecha temu u dermatologa, wtedy moj ryj wygladal raczej fatalnie :/. Gsoicu tylko mi sie zapytal czy moi starzy spia na pieniadzach, jesli tak to zaczniemy brac Roacuttan. w sumie to nie byl problem nawet, ale po dluzszym zastanowieniu przepisal mi zwykly antybiotyk. Sumamed - bralem 3 x w tygodniu po 1 tabletce, pierwszy tydzien dawka 500mg, kolejne 4 tyg 250mg. Najpierw nic nie pomagal [wrecz syfy jeszcze wychodzily], wtedy bylem juz na 100% zdecydowany na Roacuttan. No ale czekalem na koniec kuracji tym Sumamedem..., i wiecie co? Wczoraj skonczylem kuracje, a na twarzy zostal mi dokladnie JEDEN syf..., wiec Roacuttan narazie mi nie potrzebny :D. Ale co do tego Sumamedu, to podbno lek na syfy dziwny - moi rodzice maja apteke i pierwszy raz spotkali sie aby ktos to bral na tradzik.

co do Roacuttanu to ciekawa sprawa - gosciu twierdzil ze w moim przypadku kuracja potrwala by 1-2 miesiace i zuzylbym dwa opakowania po 30 tabletek. Z lacznym kosztem ok. 650zl wiec nie tak zle...

a i co wizyte [regularnie co tydzien] mrozil mi syfy cieklym azotem. Nawet to pomagalo, tylko skora po tym sie robila cholernie czerwona, wiec do konca dnia o wyjsciu z chaty mogles zapomniec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium