SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
Biore 3x5 tabletek i dzisiaj tj sobota mija tydzien. Jak dlugo trzeba to jeszcze brac zeby dalo jakies efekty ?? I jeszcze pytanie na temat masci ichtiolowej czy daje jakies efekty przy pojedynczym posmarowaniu krosty ??

"jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, cztery piwa to już piwo, ale kto pije jedno piwo"

"jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, cztery piwa to już piwo, ale kto pije jedno piwo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
maść ichtiolowa jest strasznie tlusta, i w ogole ohydna, wg mnie nie dziala, probowalem kiedys dwa razy i nic nie dalo. lepiej zasmarowac czyms innym

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie najlepiej dziala Tetracyklina :) wiem ze ***...e zoladek no ale co poradze przynajmniej mam na pare miesiecy spokoj.. pocieszam sie ze "to"minie z wiekiem...dobre efekty daje tez masc cynkowa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej. Czy ktos z Lodzi moglby mi polecic dobrego dermatologa, ktory poprowadzi kuracje Roaccutane? pozdrawiam. info prosze na forum lub priv: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1853
Powiedzcie co uwazacie dobre na przebarwienia i drobne dziurki jakie mi zostaly po tradziku??? Słonce jest dobre na przebarwienia??

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Fritz - TOINTEX Ci pomoże... ja tez miałem trądzik przez 2 lata, teraz jest to raczej sporadyczny "syfek" i stosuję właśnie TOintex i Linomag (zasypke) POMAGA !!

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sądzicie o silicol skin czy to jest dobre ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
NIEEEEEEEE STARY NIE KUPUJ TEGO !!! ZMARNOWAŁEM NA TO GÓRNO 300 ZŁ I NIE POMOGLO KOMPLETNIE NIC !! CO JEST DROGIE (50 zł za tubę) NIE ZNACZY ZE JEST DOBRE !!

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co byś mi polecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
z takich normalnie dostepnych srodkow to zel do mycia twarzy Avonu, tonik antybakteryjny Clearsil i Avonu jest takie mleczko jakby co sie naklada na noc (pachnie drozdzami i jest za***iscie wydajne).
a jezeli to cos powaznego to juz napisalem wyzej jaki srodek dziala chyba na 100% i inaczej byc nie moze...

netfan

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium