SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iccana, ja mam wrazenie ze moje cialo dostosowuje sie do kardio i broni sie. U mnie tylko drastyczne ciecia kcal daja jakikolwiek rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Organizm dostosowuje się do aerobów, z czasem odkłada więcej tłuszczu śródmięśniowego.
Wtedy trzeba wydłużać sesje, mocniej kręcić, żeby utrzymać to samo tętno.
Dlatego aerobów nie robimy cały czas, na masie to sporadycznie albo wcale, żeby odzwyczaić organizm od nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Seba dzięki raz jeszcze za wszystkie porady

Zdecydowałam, że robię sobie off od siłowni na jakiś czas... ,tydzien , moze dwa <jesli wytrzymam >
Czuję się zmęczona , i to już któryś raz z kolei w tym roku , przedtem przerwy były 1-2 dni...
Będę oczywiście cwiczyć coś tam w domu ,ale bez ciężarów , wykorzystując cięzar własnego ciała no i cardio.
Obecnie robię rowerek 40 min rano i 20 dodatkowo wieczór , zmieniłam lekko dietę , bo już nie mogę na nią patrzeć W 2 tygodnie mięsnie mi nie wyparują , a może coś zrzucę w koncu z kilogramów... Będę tu zaglądać , ale działalność mojego DT narazie zawieszam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Kochana trzymaj się!!! Widzę, że ostatnio wszystkich coś łapie, jakaś epidemia demotywacji!! U mnie.jelitówka i antybiotyk, więc nie jadę na UMP totalny dół buziaki :-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ojoj ale sie porobiło - mam nadzieje ze weszlam tu w odpowiednim momencie i uda mi sie jakos rozpalic w Tobie pozytywna iskierke. Po pierwsze nie zaniedbuje Cie - przeczytaj ostatni wpis w moim DT a bedziesz wiedziec co bylo powodem mojej drobnej nieobecnosci ostatnio. Po drugie -patrzac na foty powiem Ci szczerze ze zrobiłaś baaardzo duzy progres! Kompletnie nie wiem skad wzięła sie u Ciebie ta demotywacja. Cala gora bardzo sie poprawila- plecy, barki. O nogach nie wspomne. Jak dla mnie masz piekna podstawe do uzyskania sylwetki bikiniary! Tylko tak jak sama piszesz okolice pupy-bioder powinnas mocno katowac. Na plaze śmiało z taka forma nie jedna by wyszla i cieszyla sie z tego jak wygląda. Za bardzo krytycznie do siebie podchodzisz !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Anka_
Kochana trzymaj się!!! Widzę, że ostatnio wszystkich coś łapie, jakaś epidemia demotywacji!! U mnie.jelitówka i antybiotyk, więc nie jadę na UMP totalny dół buziaki :-*


Nie wiem co jest grane...mam nadzieje, ze po odpoczynku , który uważam, że mi się należy dostanę kopa motywacji...Szkoda mi Cię Aniu, tyle przygotowań... co następne w planach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Doris.K
Ojoj ale sie porobiło - mam nadzieje ze weszlam tu w odpowiednim momencie i uda mi sie jakos rozpalic w Tobie pozytywna iskierke. Po pierwsze nie zaniedbuje Cie - przeczytaj ostatni wpis w moim DT a bedziesz wiedziec co bylo powodem mojej drobnej nieobecnosci ostatnio. Po drugie -patrzac na foty powiem Ci szczerze ze zrobiłaś baaardzo duzy progres! Kompletnie nie wiem skad wzięła sie u Ciebie ta demotywacja. Cala gora bardzo sie poprawila- plecy, barki. O nogach nie wspomne. Jak dla mnie masz piekna podstawe do uzyskania sylwetki bikiniary! Tylko tak jak sama piszesz okolice pupy-bioder powinnas mocno katowac. Na plaze śmiało z taka forma nie jedna by wyszla i cieszyla sie z tego jak wygląda. Za bardzo krytycznie do siebie podchodzisz !;)


Narazie chce sie skupic na zgubieniu kilku cm.. dobija mnie fakt, ze jestem na redukcji a kupuje coraz wieksze ciuchy ... Zrobie po swojemu i mam nadzieje, ze beda efekty. Dzięki Doris :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Może w takim razie trzeba coś zmienić w Twoim treningu/ planie żywieniowym ? Pogadaj z trenerem, że masz inne oczekiwania co do efektów a na pewno coś Ci zaproponuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Czekam wlasnie na odpowiedz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Czekam wlasnie na odpowiedz...


RÓŻOWA - Głowa do góry
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium