SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
kombinuj kombinuje srodek ladnie nawalony miesem

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Jacob94
Fajnie jest.


:)

Osaaa
A ja już tylko czekam,na to powolne wychodzenie z redukcji,zobaczymy ile mięsa dołożysz.


Wiele nie dołożę, za krótki okres będzie, ale mam nadzieję, że poprawię co chcę poprawić :D

Muczakos94
środek pleców bardzo dobry !
lecz brakuje dołu i jak sam wspomniałeś najszerszych, ale naprawde teraz wygląda to dobrze.


Dół w sensie? Bo chyba nie prostownik xD Dzięki :) !!

RoLi5400
kombinuj kombinuje srodek ladnie nawalony miesem


Trzeba nawalić więcej mięsa, teraz na najszersze :D i generalnie cały plec hehe :D dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Szymex - nie prostownik, motyl który ciągnie sie od dołu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Muczakos94
Szymex - nie prostownik, motyl który ciągnie sie od dołu.


No czyli najszerszy grzbietu :D to teraz katuje je na maxa wiosłami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
m. latissimus dorsi (łac.) p.p wyrostki kolczyste 6 dolnych kręgów piersiowych, wyrostki kolczyste kręgów lędźwiowych, grzebień krzyżowy pośrodkowy,warga zewnętrzna grzebienia biodrowego , powierzchnia zewnętrzna 9 lub 11-12 żebra , czasami dolny kąt łopatki p.k. grzebień guzka mniejszego k. ramiennej :D takie tam trochu teorii - a za jakie ruchy odpowiada ten nasz mięsień ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak Ci się Twoje plecy nie podobają to możesz mi ich trochę oddać, chętnie przygarnę i będę z nich zadowolona ;)

Buły robisz czy kupujesz, że wiesz dokładnie jakie makro mają? Ja mam wiecznie problem z liczeniem węgli w pieczywie :D Za dużo przeróżnych wariantów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K

Buły robisz czy kupujesz, że wiesz dokładnie jakie makro mają? Ja mam wiecznie problem z liczeniem węgli w pieczywie :D Za dużo przeróżnych wariantów.


Tabele-kalorii -> kajzerka -> mam makro :D i nie wnikam czy jest takie czy inne :D na pewno zbliżone hehe, bo oczywiście kupne :)

BlackBolt
m. latissimus dorsi (łac.) p.p wyrostki kolczyste 6 dolnych kręgów piersiowych, wyrostki kolczyste kręgów lędźwiowych, grzebień krzyżowy pośrodkowy,warga zewnętrzna grzebienia biodrowego , powierzchnia zewnętrzna 9 lub 11-12 żebra , czasami dolny kąt łopatki p.k. grzebień guzka mniejszego k. ramiennej :D takie tam trochu teorii - a za jakie ruchy odpowiada ten nasz mięsień ? :D


Hahaha xD doktorre Blackbolt :P odpowiada za przywodzenie, obracanie do wewnątrz i prostowanie ramienia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
herrr doktorre ! czy jak to szło chyba w ALLO ALLO .... albo gdzieś indziej :D a jeszcze mi powiedz tą babkę to z czego robisz ? co to na śniadanie chyba miałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
W przypadku kajzerki wszystko się zgadza, gorzej jak upatrzę jakąś dziwną bułkę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
W przypadku kajzerki wszystko się zgadza, gorzej jak upatrzę jakąś dziwną bułkę :D


Powiem tyle... YOLO

BlackBolt
herrr doktorre ! czy jak to szło chyba w ALLO ALLO .... albo gdzieś indziej :D a jeszcze mi powiedz tą babkę to z czego robisz ? co to na śniadanie chyba miałeś


To samo co na omleta, tylko do foremki i do mikrofalówki :D Borecki approved
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium