SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
nikt pewnie nie mierzyl, ale zaczelo mnie czasami kluc serce i postanowilem zmierzyc. kiedys mialem 120/60 teraz mam 155/70 najgorsza jest ta roznica miedzy cisnieniem skurczowym a rozkurczowym. dobrze by bylo jakby ktos to sprawdzil. ale mowie ze ostatnio cisnienie mierzylem pod koniec 2008 a "kurowalem sie" tylko 5 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
łamacz92, lepsza sama arginina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 929
no wiesz ale nie wiadomo w sumie od czego to masz bo żeby od witamin to nie chce mi sie wieżyć a od argininy to raczej tez nie bo pisze ze nawet powinna byc stosowana jak ktos ma problemy z nadciśnieniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
nadmierna ilosc wapnia powoduje powstawanie zwapnien co moze doprowadzic do powstania zatorow czyli podwyzsza sie cisnienie. zeby to tylko nie bylo to ;D jak nic sie nie zmieni to odwiedze lekarza w najblizszym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 929
no a jakby tak zamiast wapnia i rexorubi zazywac tylko rexorubie ponieważ maja podobne działanie a zbyt duży nadmiar wapnia tez nie jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9906
Ja nie zanotowałem żadnego złego samopoczucia

You May Have My Body & My Soul, But You Will Never Touch My Pride!!!

Ochrzczeni w ogniu,
40 do jednego,
Duchem Spartanie,
Śmierć i chwała..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
moja dieta jest bogata w wapń i też się jakoś dobrze czuję, w sumie to nie wiedziałem że wapń podwyższa ciśnienie...

ktoś tutaj kiedyś wspominał że bierze koks, to nie ty rulezzz? bo jak to ty to się nie dziwię że masz kłucie w sercu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
zwariowales? 15 lat mam !! i za koks juz sie brac? ;OO o ile dobrze pamietam to chyba ownedmx. jak mozecie to zmierzcie cisnienie i powstawiajcie wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 705
rulezzz, jestem pewien, ze i bez tego urósł byś te 2,5cm... stary ty masz dopiero 15 lat :) w twoim uroslem chyba z dyszke w rok ;) pijąc jablonowo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 929
djkg6 - urosłes cos jeszcze po zakonczeniu tej "diety"?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium