SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Paatik, jeśli zdecydujesz się na taki schemat, to pamiętaj, ze rozgrzewka to rozgrzewka. zrób gryf x 5 czy 2 x 5, a potem dochodź do ciężaru roboczego trójkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
Aha...nie demonizujmy niskich zakresów powtórzeń. Osoby z rocznym stażem spokojnie mogą z nich wynieść sporo dobrego. A jeśli trenuje partię dwa razy w tygodniu to drugi dzień może poświęcić na budowanie objętości.


Ale nikt nie demonizuje. Ja tylko uważam że niecały rok to dość skromny staż. I jeszcze ważne jak ćwiczyliśmy poprzednio.
Już nie mówię że kobiety maja ze 30 razy mniej testosteronu to jeszcze patrząc w dziennik, wydaję się,
że Paatik jest zbudowana z samych mięśni wolnokurczliwych.
3x3 dobry trening. Tylko jak teraz Korte to co potem? Smolov?
Ja uważam że wszystko w swoim czasie. Ale się nie sprzeczam, będę obserwował z zapartym tchem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
To nie jest Korte Korte tak naprawdę jest pod sprzęt mz, i tam jest procentowo rozpisany każdy trening, zresztą znając Paatik, to ona nie nadaje się, żeby robić jakiegoś gotowca. Za dwa miechy, przed wakacjami znowu sobie wejdzie na - kaloryczny i 3-5 x 10, ale już z większymi ciężarami (Smolov jr jest przereklamowany , albo niekoniecznie nadaje się dla "czystych" )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Kurcze, bo wychodzi że jak Rejtan:) Zaproponowałem po prostu paatik zwiększenie ciężaru, smniejszenie ilości powtórzeń i wydłużenie czasu między seriami. A czy to będzie tak jak zaproponowałem, czy na zasadzie Starting Strength, 5/3/1 , Greyskull lp czy Billa Starra..nie ma znaczenia. Zaproponowałem powyższe, bo oprócz stricte siłowych serii są zejściowe, z naciskiem na hipertrofię. Ale przecież wolny wybór, może ktos lepszy schemat zaproponuje, przyklasnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tom, zaraz jak Rejtan. Z tym Korte to był żart, może trochę głupi.
Róbcie swoje, bo dogadywanie będzie zawsze.

To jeszcze na koniec powiem co miałem na myśli - 3x5 od 65-70% i powolna liniowa progresja, częściej niż raz w tygodniu.
Ale czy byłoby lepie, to tez przecież pewności nie mam, taka tam wścibskość z mojej strony.
A w sumie to Paatik dobrze robi że jest konsekwentna a nie co moment zmieni zdanie.
Pozdrawiam i Paatik i trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sympozjum eksperckie się tu odprawuje, to i mnie doradźcie. Ławka od ponad roku ani drgnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fans, na priv później się odezwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Drodzy Eksperci - bardzo Wam dziękuję.
Garp, czytam i biorę pod uwagę - ale trenerem jest ajazy:) W końcu jest skazany na moje blondynkowe problemy juz prawie od roku i zawsze jest "na stanowisku".
Dzisiaj jestem Kurą Domową...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Chciałabym zacząć jakieś planowanie - no i będę dzisiaj na siłowni, to mogłabym coś pożytecznego, wedle planu zrobić.
Na razie chciałabym prosić o kontrolę wstępnych założeń. Rozumiem, ze główne tyłkowe ćwiczenia mogę sobie spokojnie dodać do tych treningów siłowych?
Michałki dodam później, jak zobaczę jak czasowo się wyrabiam i ile mam siły po tych głównych zabawach. Jak rozłożą się treningi w tygodniu tego jeszcze nie wiem, ale dodam na pewno jakieś objętościowe, bo lubię:) Może faktycznie jestem wyłącznie zbudowana z białych włókien, jak Garp zauważył?:)
Dodam normalny posiłek potreningowy zamiast moich zielonych szejków... Wyjdzie mały plus.









Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-02-07 09:02:06

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-02-07 09:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Skupiasz się na głównych ćwiczeniach, cała reszta dowolna, tylko z sensem ułóż. Ciekawy jestem odczuć po pierwszych treningach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium